امروز : / ساعت
  • Loading...
  • IP Server Cod4 HC : Cod4.GameRanger.iR

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .
    نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    بـازدیـد هـا : 876 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :0 بـار
      CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,968 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان : روشن کردن برخی مسائل حاشیه ای در مورد اتک و ...

با سلام خدمت دوستان .
      لازم میدونم تا برخی از مسائل رو دوباره توضیح بدم تا شک و ابهامی برای دوستان باقی نمونه .
      ما هرچی میخوایم ساکت باشیم و زیاد پی این قضایای بی ارزش رو نگیریم باز میبینیم بعضی از دوستان کم لطفی میکنند .
      چند روز اخیر بعضی از دوستان هی شکایت دارند که باز همون امیر یوسف صفر نژاد داره شیطونی میکنه و به برخی از سرور ها اتک میده .
      چند ماه پیش ، دقیق یادم نیست توی بهار بود یا تابستون ولی دوستان بخاطر دارند که چطور این دوست عزیز نشونده شد سر جاش و تا همین 2 ماه پیشم ازش خبری نبود .
      ظاهرا باز دوباره یک سری کارایی میکنه که براش ممکن هست مشکل ساز بشند .

---------------

برخی از دوستان جدیدا زبونشون دراز شده و یک مقداری پاشون رو بیشتر از گلیمشون دراز کردند ، به این افراد توصیه میکنیم که زیاد کل کل نکنند چون ما به اندازه کافی سرمون شلوغ هست ، باز بخوایم بیایم اینجا به کل کل کردن بپردازیم دیگه واویلا میشه ، البته این دوستان جایی داخل سایت ما ندارند و بهتره که به محیط های دیگر بروند . چون اینجا جای کل کل کردن نیست .
      برخی از دوستان هم توقع های بیش از حد دارند که متاسفانه از عدم آگاهیشون هست این موارد همه . لطفا اطلاعات لازم رو قبل از مطرح کردن توقعاتتون رو جمع آوری کنید .

--------------

اما در مورد اینکه برخی از دوستان درخواست دادند که کمکشون کنم سر این قضیه اتک و ... توضیحاتی میدم خدمتتون .

بنده طبق همون حرفی که قبلا زدم ، مبنی بر این که مانع از اتک دادن این فرد میشم هستم هنوز و هیچ شکی هم نیست درونش مخصوصا الان که وضعیت به کلی فرق کرده .

اما روش کمک کردن به این گونه افرادی که درخواست کمک دارند رو مطرح میکنم .

اگر واقعا کسی درخواست کمک داره برای اینکه سروروش اتک خورده ، هیچ مشکلی وجود نداره . ابتدا با دیتاسنتر مربوطه هماهنگی های لازم رو انجام بدند مخصوصا که اگر دیتاسنتر دولتی باشه خیلی بهتره ، در صورتی که اتک ها ادامه داشت با دیتاسنتر جهت پیگیری قضایی هماهنگ شه (در این گونه موارد نه دیتاسنتر شوخی داره نه مراجع قضایی) ، بنده اکثر دوستان شمارمو دارند . برای دریافت اطلاعات کافی در مورد همین اتکری که ازش صحبت میکنید در خدمت مراجع قضایی و همچنین دیتاسنتر هستم .

بعضی از دوستان میفرمائند همین بود میگفتی نمیزاری اتک بده دیگه ؟!

در جواب به این دوستان کند ذهن هم باید بگم که شما ابتدا مقداری وسعت فکریتون رو افزایش بدید ، من رهبر جمهوری اسلامی ایران نیستم که 3 سوت اقدامات مربوطه رو دستوریش کنم . من یکی از ابزاری هستم که میتونه برای این گونه افراد مشکل ساز شه . زمانی که اون حرف رو زدم ، اکثریت سرور های گیم ران شده ، سرور های مجازیشون از خودم بود و اگر میخواستم پیگیری کنم راحت بود چون صاحاب سرور من بودم و هر اختیاری از خودم داشتم .
      اما زمانی که من اصلا نمیدونم حتی شرکت سرویس دهنده به شما کدوم شرکت هست و صاحاب سرور نیستم نمیشه که از ب ، بسم الله تا آخرش بنده کارارو انجام بدم عزیزان . روش پیگیری رو بهتون عرض کردم چند خط بالاتر .

--------------

اطلاعات ارزنده ای در اختیار من هست و تا زمانی که من زنده باشم این اطلاعات جاشون محفوظ تلقی میشه . دوستانی که شک داشتند و دارند میتونند تست کنند .
      روش تستش هم به همون صورت هست که عرض کردم . برای ارائه ی اطلاعات به مراجع قضایی (آگاهی و فتا) و همچنین دیتاسنتر آمادگی کامل خودم رو اعلام میکنم خدمت همه...
      از این راه میتونید تست کنید و ببینید که این اطلاعاتی که ازش صحبت میکنم راسته یا خیر ؟
      یا حتی میتونید بعد از این تست مطمئن شید که اون قضیه تیم اسپیک و رکورد صدا (که جدیدا انکار میکنند) حقیقت داشته یا خیر ؟

و در پایان یک توصیه به افرادی از این قبیل میکنم و تمام .

توصیه بنده در این مورد ، این هست که لطفا برای خودتون درد سر درست نکنید . سری قبلی هم شانس زیادی اورد اون دوستمون وگرنه الان داخل خونشون نبود که بیاد Gr . خودشم خوب میدونه دارم چی میگم .

به هیچ گونه سوال خارج از محدوده یا حاشیه ای پاسخ داده نخواهد شد و پست پاک میشود .

با تشکر فراوان
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

4. تشکر توسط 14 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

collapse مجوز های ارسال و ویرایش