امروز : / ساعت
  • Loading...
  • مرجع فروش سرور رو گیم رنجر با قیمت های بسیار مناسب از دو دیتاسنتر مختلف

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    بـازدیـد هـا : 2474 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :16 بـار
      CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,967 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

Sound عنوان : اتمام حجت بنده با GhoSt 666 و کلام اول و آخر !

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز .

عذر خواه از اینکه بار دیگر وقت شریفتون رو دارم میگیرم ، اما این تاپیک لازم بود .

موضوع تاپیک صحبت های اول و آخر من در مورد قضیه GhoSt 666 هست و من هست ، همچنین قصد دارم یک سری مسائل رو که به مدت 4 سال هست که بصورت مبهم هست رو روشن کنم .

امیدوارم بعد از روشن شدن کامل مسائل دیگه بحثی نباشه در مورد این معضل .

----------------- مشکل از طرف کیست که مشکلات و کدورت ها رفع نمیشود؟ -----------------

همانطور که اکثریت دوستان اطلاع دارند ، خیلی از عزیزان که نسبت به ما لطف دارند ، چه دوست و چه غریبه ؛ در چند ماه اخیر خیلی اصرار داشتند که مشکل من و GhoSt 666 حل بشه .

من هم که همه اطلاع دارند جواب من به این درخواست همیشه آری بوده و نسبت به این قضیه رضایت داشتم . پس یعنی از طرف من مشکلی موجود نداشته و نداره . اما چرا مشکل نمیشه ؟

اگر مشکل از طرف من میبود و من تمایلی به رفع کدورت هم نداشتم پس چرا : 1 - در پیام تبریک سال 92 / 2 - در پیام تبریک سال 93 / 3 - در بیش از 50 پست مختلف / 4 - در بسیاری از مکان ها و ... بنده همیشه خودم عرض کردم که بیاد و کدورت هارو رفع کنیم و مشکلات رو کناز بزاریم ؟

اگر مشکل از بنده میبود آیا من به صورت علنی و آشکار به درخواست های دوستان برای رفع مشکلات جواب اوکی میدادم ؟

اگر مشکل از بنده میبود ، من خودم به شخضه پا پیش میگذاشتم برای رفع مشکل ؟

اگر مشکل از بنده میبود ، چرا من اصلا برای دریافت رنک اولی در مسابقات لن به 666 تبریک گفتم بصورت رسمی ؟

----------------- آیا اصلا متی برای رفع مشکلات با GhoSt 666 حرف زده ؟ -----------------

بنده از 2-3 هفته ای هست که سعی میکنم باهاش حرف بزنم و حل کنیم موضوع رو ، اما زمانی که داخل Xfire درخواست رو Accept نمیکنه ، زمانی که داخل GameRanger اکانت رو بلاک کرده ، زمانی که حتی حاضر نیست بیاد حرف بزنه ؛ من باید چه کنم ؟

همین دیروز من به بهنام PitBull که داداش بیژن عزیز هست ، داخل Gr پی ام دادم و گفتم که آقا به GhoSt پی ام بده بگو که متی میگه آنبلاک کن تا حرف بزنیم و مشکلات رو حل کنیم .

بعد GhoSt در جواب بهنام برگشته گفته که تو اول منو قانع کن تا من آنبلاک کنم حرف بزنیم :) آخه من موندم من باید با تو مشکلات حل کنیم و قانع کنیم همدیگر رو ، یا این بهنام ؟ عجیبه والا .

متن چت ها موجود هست البته و براتون میزارم همینجا تا متوجه بشید که دارم چی میگم .

اینم متن چت ها ، لطفا کامل و خوب بخونید متن رو تا بفهمید و درک کنید دارم چی میگم :

[مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

----------------- قضیه ی بلاک بودن GhoSt از سرور ها در گیمرنجر چیه ؟ -----------------

همین دیروز بود قبل از این چت ها و متن ها ، دیدم خود GhoSt روم زده داخل گیم رنجر و نوشته که من از همه ی سرور های گیمرنجر بلاک هستم . باریکلا به این غیرت !

میدونید جالبیش چی بود ؟ در همین حال بهنام به من پیام داد و گفت که مگه بلاکش کردی از سرور ؟ گفتم نه والا !!

بعد رفتم سرور رو بستم تا چک کنم ببینم بلاک هست یا خیر ، دیدم نه نیست ! بعد خواستم تا یک پیام بدم بهش ببینم جواب میده ؟ (با همون اکانت سرور) ، میدونید چی شد ؟ دیدم اکانت سرور رو بلاک کرده بود :)

کسی اکانت سرور رو بلاک میکنه ؟

سرور رو نمیتونه ببینه داخل گیمرنجر به علت بلاک کردن خودش ، بعد میاد میگه که از همه سرور ها بلاک هستم :)

درود فراوان واقعا

----------------- روش کردن برخی مسائل مبهم و مهم (کلاه برداری) -----------------

این بخش از حرفام خیلی خیلی مهم هست و لازم هست که توجه کافی رو روش داشته باشید .

دوستان قدیمی تر یادتون هست چند وقت اخیر چقدر تهمت بود روی ما ؟

یادتون هست هرکیو میدیدم میگفت GhoSt 666 گفته ازش کلاه برداری کردی ؟ یادتون هست چقدر تهمت های این گونه ای رو به ما زدند ؟

تا همین چند وقت پیش هر کسی رو از جدیدترین افراد تا قدیمی ترین افراد میدیدم میگفت GhoSt 666 گفته که متی کلاه برداره و کلاه منو برداشته !

اما میخوام الان براتون بعد از 3 سال سکوت این مسئله ی کلاه برداری رو روشن کنم بصورت کامل و بی نقص !
      .
      .
      .
      3 سال پیش Ghost اومد پیش من و گفت که یک سرور میخواد برای کلنش . من هم گفتم اوکی ولی الان سرور مجازی گیر نمیاد . در همون زمان خود GhoSt یک نفر رو که اسمش HERO بود (2 تا دادش بودند ابی و

اسی) معرفی کرد به من و گفت که این آقا یک سرور مجازی روی اینترانت داره و میخواد بفروشه . منم گفتم اوکی از همین میگیرم پس ، بعد برات ران میکنم سرور رو .

اون زمان ، اون سرور رو به قیمت 60 یا 70 تومان از همون بنده خدا خریدم و GhoSt هم مبلغی بالغ بر 30 هزار تومان به حساب من واریز کرد . یعنی خودم حدود 30 یا 40 تومان گذاشتم برای خرید اون سرور مجازی .

سرور 666 رو ران کردم و همه چیز داشت خوب پیش میرفت ، بعد از 2-3 روز که من خونه نبودم ، داداشم که اون زمان اصلا Cod نمیدونست چیه اما برنامه نویس بود ، ظاهرا رفته بوده داخل سرور و از روی نادانی چند

باری سرور رو ریست داده و مچ تغییر داده . بعد این آقای GhoSt اومده بوده به داداش ما فوش ناموسی داده بوده و فکر میکرده که من خودمم ! (زود و اشتباه قضاوت کرد)

بعد از این ماجرا من هرچی براش توضیح دادم قضیه اینطوری بوده ، ولی ایشون قبول نکرد و میگفت نه من خودم بودم :) سر همین مسئله سرور بسته شد .

GhoSt انتظار داشت 30 تومان پولشو براش برگشت بدم ، درصورتی که هنوز 30 - 40 تومان دیگه هم از خودم گذاشته بودم :)

این انتظار اصلا غیر قابل قبول و معقولانه نبود ، و همین شد سر منشاء اختلاف اصلی من و GhoSt 666 .

.
      .
      .
      از همون زمان به بعد این آقا هم مارو کلاه بردار میخونه ، هم دزد و هم هر صفتی که فکرش رو بکنید .

این تمام ماجرای بوجود اومده در اون زمان بود و 100% کامل و بی نقص بود .

اما اما اما ...

من چند ماه بعد از اون ماجرا ، شبی داخل یک تالار نشسته بودم و عروسی بود ! یک لحظه به فکرم رسید زنگ بزنم به GhoSt که بگم که آقا شماره حسابتو بده تا برات مبلغو واریز کنم .

ایشون نه تنها جواب نداد بلکه بعدش SMS داد و هرچی فوش ناموسی بود ارسال کرد برای ما .

بعد از اون هم چند باری زنگ زده بودم ولی ردی میداد و جواب نمیداد .

----------------- خاطرات خنده دار گذشته -----------------

1 - یادم نیست چند وقت پیش بود اما زمانی بود که امیر MOVE 313 هنوز چند روزی بیشتر نبود اومده بود گیمرنجر . هنوز یادمه اونجا داخل مپ BroadCast بودیم و امیر Move اسنایپر بود :)
      بعد از اون مپ رفتیم به مپ Crash . ممد GhoSt اونجا اصلحش P90 با Dead Silence بود . همونطور که همه میدونند راه رفتن با Dead Silence هم صدا میده و نیازمند یک هدست خوب هست .
      من صدا پاشو گرفتم و بصورت مشکوکی زدمش . بعد اومد بیرون و هاست رو بست ، داخل روم گفت که هکتو Off کن متی . گفتم چی ؟! گفت من Dead Silence داشتم ، صدا نمیده که !!! خلاصه اونجا هم چند تا فوش داد و بلاک کرد:)

2 - زمانی که Titan و AMIN AG3R بودند ، یک روز Titan به من پیام داد که آقا بیا بریم یک کلن وار هست بین کلن AMiN و 666 . گفتم باشه منم میام . خلاصه رفتیم داخل . تیم ما خیلی قوی تر بود و داخل مپ کرش بودیم که نتیجه 6-0 به نفع ما بود . یک دفعه دیدم ممد GhoSt داره فوش ناموسی میده و میگه شما هکرید . اینم خاطره ی جالب و خنده داری بود .

3 - یادم هست هنوز که زمانی که لیدر اصلی 666 یعنی عباس BloodVortex که یکی از عزیزان و دوستان بنده بود ، خیلی خیلی وضعیت بهتر بود ، تا اینکه عباس رفت و GhoSt اتومات وار شد لیدر 666 . زمانی که عباس هاست میزد،الله وکیلی کیف میکردی بازی کنی ... یکی از بهترین دوران همون دوران بود

----------------- اتمام حجت و سخن نهایی -----------------

انشاءالله که اگر 1 کلام از این حرف های من دروغ بود و نقصی داشت ، بنده از روی زمین نابود بشم :)
      از این به بعد دیگه همه حقیقت کامل و وضعیت رو میدونند ، پس لطفا نگید آشتی کنید :)
      جناب GhoSt عزیز ، زیاد مغرور نباش ، بازی ارزش این کارارو نداره دوست خوبم :)
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

XxXxMORTEZAxXxX آواتار ها
      معاون سایت
      تیم
      [GLOBAL]
      اکانت آی دی گیمرنجر
      GLOBAL]Morteza]
      آی دی گارنا
      xxxxmortezaxxxx
      آی دی ایکس فایر
      xxxxmortezaxxxx
      تشکر شده 441 بار در 131 ارسال
      اعتراض ها
      0
      اعتراض شده 52 بار در 10 پست

پیش فرض عنوان :

بیخیال فراموش کنید من تو 666 هم بودم تو گلوبالم بیخیال گذشته
      دوستان دیگه به هیچ سوالی در گیم رنجر و یاهو جواب نمیدم سوالی بود فقط در سایت(حتی شما)

خداوکیلی بازی ارزشش رو نداره که ناموستون سر زبان همه بیوفته >بیایید پاک بازی کنیم<

5. تشکر توسط 2 کاربر از XxXxMORTEZAxXxX بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    7. ارسال پیغام خصوصی :
    8. تاریخ عضویت
      Dec 2013
      اکانت آی دی گیمرنجر
      B[0]UNTY
      تشکر شده 95 بار در 44 ارسال
      اعتراض ها
      17
      اعتراض شده 11 بار در 5 پست

پیش فرض عنوان :

دمت گرم اقا متی .

شما کارت همیشه درست بوده و هست

9. تشکر توسط 5 کاربر از B[0]UNTY بابت این پست مفید:

Shahin.TaRaGhE<3 آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    11. ارسال پیغام خصوصی :
    12. تاریخ عضویت
      Oct 2013
      آی دی گارنا
      FAST.TaRaGhE
      آی دی ایکس فایر
      taraghee
      تشکر شده 464 بار در 192 ارسال
      اعتراض ها
      136
      اعتراض شده 234 بار در 140 پست

پیش فرض عنوان :

این ghost کلن مشکل روحی روانی داره:)
      ویرایش توسط Shahin.TaRaGhE<3 : 04-08-2014 در ساعت 04:08 PM

13. تشکر توسط 8 کاربر از Shahin.TaRaGhE<3 بابت این پست مفید:

14. 3 کاربر مقابل با این پست Shahin.TaRaGhE<3 مخالف هستند:

Clancy آواتار ها
      آفـلایـن
      کاپیتان تیم
    16. ارسال پیغام خصوصی :
    17. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      اکانت آی دی گیمرنجر
      3221126
      آی دی گارنا
      PEIMAN_H72
      آی دی ایکس فایر
      CLANCY
      تشکر شده 434 بار در 113 ارسال
      اعتراض ها
      46
      اعتراض شده 34 بار در 19 پست

پیش فرض عنوان :

به نام خدا

متی جان نوشته هات بدونه شک جای شکیو واسه کسی نمیزاره. از منم میشنوی بزار رفاقتت با این آقای محترم رو سایلنت بمونه تو تلاشتو برای رفاقت دوباره با این آقا انجام دادی و

ثابت کردی دنیای واقعی و رفاقت ارزشش خیلی بیشتر از این دنیای مجازی و پر استرسه کوفتیه .

من اینجا اصلا قصد خراب کردنه ghost رو ندارم ولی متاسفانه باید بگم این آقا بویی از انسانیت نبرده و ارزش رفاقت رو نداره .

من با رفقا یه تیمه فیک درست کرده بودیم که شبا وقتی دوره هم جمع میشدیم یه مچ واسه فان بریم اکثره مچ ها رو با 666 میرفتیم حدودا یه ده باری با هم مچ رفتیم ما همه ی مچ ها

رو باخته بودیم فقط یه تو مپ بکلوت 12 7 بردیم یکی از بکس ما یکمی کیلاش بالا زده بود که آقایان محترم 666 هر چی فوشه خواهر مادره نصیبه این دوسته ما کردن در صورتی که من

فقط واسه فان بکسو جمع کرده بودم خیلی سخته یکیو دعوت کنی از آخرم فوشه ناموسی بارش کنن و اینم بدونین تو تیم من اگه بدونم کسی یه ذره مشکوکه در جا بنش میکنم

نمونشم متی دیده .

دوستان پست زدن ghost با کسایی که بی ارزشن ارزش قائل نیس اولا اینو بدونین هر آدمی برای خودش یه ارزشی داره و برای یه بازی تخمی تخیولی بی ارزش نمیشه دوما این آقا

مگه پیامبره ارزش دار بودنه یه شخصو تایین کنه .

کلام آخر:اقای ghost غرورتو رویه یه چیزه بی خودی غرور کردی اول شدی لن آفرین بازیت خوبه آفرین تیمت خوبه آفرین که چی؟!!!!!!!!!!!!!! واقعا که چِی؟ به قرآن قسم بدونه هیچ

حسادتی میگم. اصلاح کن خودتو

اون ناموسی که مثه آب خوردن روی اون دهنت میاری ارزشش خیلی بیشتر از این حرفاس .
      ویرایش توسط Clancy : 04-14-2014 در ساعت 10:26 PM
      هیچ کس مجبور نیست آدم بزرگی باشد تنها، انسان بودن کافی است

SHE[R]MAN آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    19. ارسال پیغام خصوصی :
    20. تاریخ عضویت
      Oct 2013
      تیم
      K!NG clan =>garena
      تشکر شده 75 بار در 10 ارسال
      اعتراض ها
      0
      اعتراض شده 2 بار در 2 پست

2tp03a عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط armansalehzadeh [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      من به این میتی مشکوکم به نظرو مادره ممد گوستو یه کاری کرده که اینجوریه بگو آخه مادر **** یه لن اول شدی خودتو چی فرض کردی اگه چند تا تیم قوی میومد که مادرت بگا رفته بود یه کم آدم باش البته ببخشید یه کم فوش دادم ولی دیگه آدم خسته می شه
      سعي كنيد قبل از اظهار نظر قبلش تحقيق كنيد لطفا.
      سطح كيفي بازي و تيمهاي شركت كننده طبق نظر كليه ي ادمين هاي لن تو بالاترين سطح كيفي در تمامي لن ها بوده.
      تقريبا تمام تيم هاي مدعي لن غير از تيم fatal حظور داشتن.
      اختلاف ٣تيم اول بسيار كم بود و كورس قهرماني اينبار بين تيمهاي بيشتري بود و مسابقات از حالت دو قطبي خارج شده بود.
      اقاي ٦٦٦ براي قهرماني خيلي زحمت كشيد درست نيست اينجوري راجبش صحبت بشه.
      و در آخر شما كه لنو از دور هم نديدي راجبش نظر نده لطفا ;)
      Calm down...!

21. تشکر توسط 16 کاربر از SHE[R]MAN بابت این پست مفید:

22. کاربر مقابل با این پست SHE[R]MAN مخالف است:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    24. ارسال پیغام خصوصی :
    25. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,967 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط SHE[R]MAN [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      سعي كنيد قبل از اظهار نظر قبلش تحقيق كنيد لطفا.
      سطح كيفي بازي و تيمهاي شركت كننده طبق نظر كليه ي ادمين هاي لن تو بالاترين سطح كيفي در تمامي لن ها بوده.
      تقريبا تمام تيم هاي مدعي لن غير از تيم fatal حظور داشتن.
      اختلاف ٣تيم اول بسيار كم بود و كورس قهرماني اينبار بين تيمهاي بيشتري بود و مسابقات از حالت دو قطبي خارج شده بود.
      اقاي ٦٦٦ براي قهرماني خيلي زحمت كشيد درست نيست اينجوري راجبش صحبت بشه.
      و در آخر شما كه لنو از دور هم نديدي راجبش نظر نده لطفا ;)
      سلام داداش گلم
      بله حرفات کاملا تایید میشه .
      اما بحث اصلی سر همون مسئله ای هست که من در بالا عرض کردم . این قبوله که برای لن 666 زحمت کشیده و اول شده ، اما این درست نیست که لیدر تیمی این رفتار هارو در محیط مجازی داشته باشه .
      ما حرف اصلیمون این هست که چرا باید رفتار ها اینقدر متفاوت باشه در محیط مجازی نسبت به اونچه که در واقعیت هست !
      به عقیده بنده تیمی که از لحاظ بازی و امثالهم هم ادعا داره و هم در لن ثابت کرده ، باید از هر نظری الگو باشه .
      در مورد تیم Fatal هم که عرض کردی نبودند ، درسته نبودند . اما اینم در نظر داشته باشیم خود fatal تیم مدعی هست و در دوره ای هم که با تگ HiWeb بودند واقعا خیلی خوب عمل کردند .

بازم تشکر از توضیحاتت

موفق و پیروز باشی عزیزم
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

26. تشکر توسط 6 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

...ɘTc آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    28. ارسال پیغام خصوصی :
    29. تاریخ عضویت
      Dec 2013
      اکانت آی دی گیمرنجر
      4170374
      آی دی گارنا
      142508503
      آی دی ایکس فایر
      vforvanaddeta
      تشکر شده 32 بار در 17 ارسال
      اعتراض ها
      11
      اعتراض شده 12 بار در 6 پست

پیش فرض عنوان :

من اول فک میکردماخلاقش خیلی بده ولی الان پی بردم که نه اصلا اینطور نبوده و اونم فان بازی میکنه بازی رو والانم پشومونم واسه گفتم
      ویرایش توسط ...ɘTc : 04-11-2014 در ساعت 03:05 PM

30. کاربر مقابل از ...ɘTc بابت این پست مفید تشکر کرده است:

PAYDAR آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    32. ارسال پیغام خصوصی :
    33. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2213210
      آی دی گارنا
      paydar_mw
      آی دی ایکس فایر
      Evo: HosseinNPAYDAR
      تشکر شده 64 بار در 23 ارسال
      اعتراض ها
      4
      %1$s بار در 1 پست از ایشان اعتراض شده است

پیش فرض عنوان :

g.2.f
      ویرایش توسط PAYDAR : 08-11-2014 در ساعت 12:14 AM دلیل: ن ع ش

!PΛYÐΛR...Λre'

نَگیری خودِتو با مَن عَوَضی یه وَخـ *** چُونکه بَلا مَلا میاد سَرِت عَوَضی یه وَخـ

!Λre

34. تشکر توسط 4 کاربر از PAYDAR بابت این پست مفید:

35. کاربر مقابل با این پست PAYDAR مخالف است:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    37. ارسال پیغام خصوصی :
    38. تاریخ عضویت
      Apr 2014
      اکانت آی دی گیمرنجر
      893724
      آی دی گارنا
      1942191