امروز : / ساعت
  • Loading...
  • IP Server Cod4 HC : Cod4.GameRanger.iR

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .
    صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 67
    بـازدیـد هـا : 11716 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :66 بـار
      Senior| FI3RCe | آواتار ها
      آفـلایـن
      کاپیتان تیم
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تیم
      3N!oR
      اکانت آی دی گیمرنجر
      |3N!oR| FI3RCe
      آی دی گارنا
      mortezasaeedian
      تشکر شده 395 بار در 138 ارسال
      اعتراض ها
      6
      اعتراض شده 19 بار در 9 پست

پیش فرض عنوان : اموزش نحوه ی انجام اسانسور یا همون الویتور[elevator] به همراه بیند

اول سلام.در ابتدا بگم ممکنه بعضی از دوستان بگن اسانسور دیگه قدیمی شده اما من این پست رو برای اونایی گذاشتم که تازه وارد هستن یا به هر حال هنوز یاد نگرفتن و دوست دارن یاد بگیرن.
      خوب در ابتدا با بیندها شروع میکنم.بیندها رو هم میتونید کپی کنید و به صورت دستی تو cfg بریزید یا اینکه برید تو بازی کنسول بزنید و اونجا ctrl+vبزنید و بعد tab و بعد هم interکنید
      اینم از بیندها:(بیند ها روی فلش ها تنظیم شده)
      bind UPARROW "+forward; wait 2; -forward; wait 2"
      bind DOWNARROW "+back; wait 2; -back; wait 2"
      bind LEFTARROW "+moveleft; wait 2; -moveleft; wait 2"
      bind RIGHTARROW "+moveright; wait 2; -moveright; wait 2"
      لازمه اضافه کنم که انجام اسانسور لازمه ی داشتن fps نسبتا بالایی است.البته اونایی که حرفه ای هستن با 125 هم میتونن اما اگه به 250 یا 333 برسه کار خیلی اسون تر میشه.
      اما نحوه ی انجام الویتور.دوستان عزیز توضیح این قسمت به صورت نوشتاری کمی سخته اما من سعی میکنم طوری بگم که بتونید یاد بگیرید .اما اگه کسی متوجه نشد میتونه بهم بگه تا کمکش کنم.
      خوب :جاهای زیادی واسه الویتور انجام دادن هست که حتما دیدین.به عنوان مثال تو مپ strike کنار مجسمه.
      1-ابتدا در حالت ایستاده کاملا به دیوار بچسبید تا در حداقل فاصله با دیوار قرار بگیرید
      2-بشینید یک بار فلش جلو (هواستون باشه w نزنیدا :دی) بزنید و بعد space .این کار رو ادامه بدهید تا وقتی که اگر space زدید دیگه بلند نشه و زیر دیوار گیر کنه.(توجه کنید که هر بار فلش جلو و بعد space زده بشه و بعد دوباره بشینید)
      3-حالا نگاهتون رو کمی بیش از90 درجه به راست بچرخونید(ابتدا رو به رو به دیوار بوده اید)
      4-دیگه دست به موس نزنید .حالا باز یک بار فلش جلو بزنید و بعد space .این کار رو به دفعات انجام بدید تا وقتی که اگر space زدید بتونه بلند بشه(در این حالت اگه در کمترین فاصله از دیوار باشید الورتور رو انجام داده اید )
      5-اگر بلند شدید و الویتور صورت نگرفت دوباره بشینید و فلش عقب و بعد space.توجه کنید دوباره باید زیر دیوار گیر کنه
      6-حالا کمی موس رو به چپ بچرخونید(در حد 1سانتی متر)
      7-دوباره مثل 4 عمل کنید و اگر باز هم نشد 5
      7 رو ادامه بدهید تا بالاخره پرواز کنید:دی
      راستی من 4 تا بیند دادم که در این روش با دو تاش بیشتر کار ندارید(جلو و عقب).روش دیگری هم هست که اون 2 تا بیند در اون به کار میره که از نظر من این یکی اسون تر بود.
      دوستان عزیز امیدوار هستم به قدر کافی توضیح داده باشم.اگر هر گونه سوالی راجع به راه های مخفی و گیم پلی داشتید بگید تا براتون در یک پست به ساده ترین شکل توضیح بدم.(موفق باشید)
      ویرایش توسط Senior| FI3RCe | : 02-26-2013 در ساعت 08:39 PM

omidjoo آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    5. ارسال پیغام خصوصی :
    6. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تیم
      {0L!V3}
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2999999
      آی دی گارنا
      omid1371
      تشکر شده 18 بار در 6 ارسال
      اعتراض ها
      0
      اعتراض شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض عنوان :

ماشال داش مری

7. تشکر توسط 2 کاربر از omidjoo بابت این پست مفید:

قهرمان Space Invaders
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    9. ارسال پیغام خصوصی :
    10. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تیم
      -) نداریم
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2083620
      آی دی گارنا
      pooyamb
      آی دی ایکس فایر
      pooyamb
      تشکر شده 76 بار در 40 ارسال
      اعتراض ها
      28
      اعتراض شده 10 بار در 5 پست

پیش فرض عنوان :

دست مزیراد بلاخره تونستم

11. تشکر توسط 2 کاربر از pooyamb بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    13. ارسال پیغام خصوصی :
    14. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تیم
      {0L!V3}
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2524483
      تشکر شده 175 بار در 94 ارسال
      اعتراض ها
      0
      اعتراض شده 8 بار در 5 پست

پیش فرض عنوان :

ایول مرتضی جون
      ویرایش توسط Sl4Y3R : 02-27-2013 در ساعت 06:03 PM

15. تشکر توسط 3 کاربر از Sl4Y3R بابت این پست مفید:

قهرمان Space Invaders
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    17. ارسال پیغام خصوصی :
    18. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تیم
      -) نداریم
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2083620
      آی دی گارنا
      pooyamb
      آی دی ایکس فایر
      pooyamb
      تشکر شده 76 بار در 40 ارسال
      اعتراض ها
      28
      اعتراض شده 10 بار در 5 پست

پیش فرض عنوان :

یه لیستی ام تهیه می کردید از جاهای ممکن برای این کار خیلی خوب میشد

آفـلایـن
      کاپیتان تیم
    20. ارسال پیغام خصوصی :
    21. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تیم
      3N!oR
      اکانت آی دی گیمرنجر
      |3N!oR| FI3RCe
      آی دی گارنا
      mortezasaeedian
      اعتراض ها
      6

پیش فرض عنوان :

با سلام.دوست عزیز راستش تعداد جاهایی که میشه الویتور زد خیلی زیاده و البته ادرس دادن به صورت نوشتاری هم خیلی جالب نیست.اما اگه بخوام یه ادرس کلی بهت بدم اینه که هر جا که یه دیوار صاف یا یه جور میله ای چیزی که به صورت عمودی امتداد داشته باشه باشه و بشه رفت زیر یک قسمتی از اون به احتمال قوی میشه اونجا الویتور زد.امما جدیدترین جا واسه الویتور که خیلی ها بلد نیستند رو بهت میگم .تو مپ بک لات .تارگت A طبقه ی زیر زمین کنار میله های ضربدری.از اینجا اکه الویتور بزنی میره بالای تارگت A و از اونجا هم به بیشتر ساختمون های اطراف با یه پرش ساده میتونی دسترسی داشته باشی.یه نکته دیگه هم در بعضی از الویتور ها وجود داره که اونم باید بدونی و اونم اینه که در بعضی از الویتور ها مثل همین بک لات لازمه که بعد از انجام الویتور کلید های c , spase رو پشت سر هم فشار بدی((توضیح=بعد از الویتور زدن دوباره به سقف یا یه قطعه ای بالای سرت گیر میکنی که با زدن کلید ها از اونم میتونی رد بشی و بری بالاتر))نمونه هاش رو تو بک لات و استرایک میتونی ببینی.موفق باشی دوست عزیز
      ویرایش توسط Senior| FI3RCe | : 02-27-2013 در ساعت 07:36 PM

22. تشکر توسط 2 کاربر از Senior| FI3RCe | بابت این پست مفید:

UnHoLy آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    24. ارسال پیغام خصوصی :
    25. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1401555
      آی دی گارنا
      erfan.erryhami
      آی دی ایکس فایر
      UnHoLy
      تشکر شده 569 بار در 200 ارسال
      اعتراض ها
      62
      اعتراض شده 37 بار در 26 پست

پیش فرض عنوان :

هر جا که گیر کنی میشه الویتور زد.البته باید به یه دیوار چسبیده باشه. الویتور هم انواع خاصی داره که عبارتند از:
      1-خوابیده 2-نشسته 3-وایساده
      وایساده سخت ترینشه چون برای این که بفهمی به دیوار گیر کردی یا نه باید بپری و ممکنه زاویه خراب بشه.
      خوابیده هم سخت تر از نشسته اس چون به چهار تا bind احتیج داره البته با 2 تا هم میشه زد.

اسون ترینش هم نشسته است که با دو bind قابل انجامه.
      سربلند و پیروز باشید.

26. تشکر توسط 5 کاربر از UnHoLy بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاپیتان تیم
    28. ارسال پیغام خصوصی :
    29. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تیم
      3N!oR
      اکانت آی دی گیمرنجر
      |3N!oR| FI3RCe
      آی دی گارنا
      mortezasaeedian
      اعتراض ها
      6

پیش فرض عنوان :

با تشکر دوست عزیز.اما اگه عنوان پست رو بخونی این پست اموزشی هست و فقط قصد معرفی کردن نداریم و از اونجا که مخاطبان ما افراد تازه کار هستن سعی کرده ایم اسون ترین قسمت ها رو به نحو ساده توضیح بدیم.در مورد الویتوره خوابیده که هیچ فرقی با مورد نشسته نداره .و مورد ایستاده هم فکر نمیکنم بشه با توضیح دادن به کسی یاد داد.به هر حال از توضیحت ممنون دوست عزیز.

30. تشکر توسط 2 کاربر از Senior| FI3RCe | بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    32. ارسال پیغام خصوصی :
    33. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تیم
      {0L!V3}
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2524483
      تشکر شده 175 بار در 94 ارسال
      اعتراض ها
      0
      اعتراض شده 8 بار در 5 پست

پیش فرض عنوان :

برای این که بتونی ایستاده الویتور(elevetor) بزنی احتیاج به 1بیند دارید که این بیند رو بسختی نوشتم از این بیند درست استفاده کنین.من این بیند رو روی M گذاشتم شما میتونین تعقیرش بدین اینم بیند:

bind M "+gostand; wait 2; -gostand; wait 2; togglecrouch; wait 10; +gostand; wait 2; -gostand"

حالا اگه به خواهید الویتور(elevetor) ایستاده بزنید 2 جا بهتون نشون میدم.
      [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      برای زدن باید تهت زاویه ی 20 درجه باشید بعد بازدن 2 کلید جلو بعد بیند رو بزنید طی چند بار.

پست ویرایش شد.

خوب به لطف دوست خوبم مرتضی مطلب رو برای کسانی که تا حالا الویتور (elevetor) نزدن یا کم بلدن بیشتر توضیح میدم خوی بریم سره اصل مطلب بیند هایی که مری گذاشته رو بزنید شامل:
      هست. بعد برای الویتور زدن به جایه دلخواه بروید برای نشسته و خوابیده یکیه فقط ایستاده فرق میکنه که دوتا رو توضیح میدم برای الویتور نشسته یا خوابیده به مکان خود بروید و بعد در جای مورد نظر روبه دیوار بشینید یا بخوابید فلش جلو را بزنید تا به زیر مکان گیر کند وقتی گیر کر موس را 90 درجه به چرخوانید و دوباره فلش جلو را بزنید تا از نیز مکان بیایید بیرون اگه آمدید بیرو ولی بالا نرفت این دفعه فلش عقب را بزنید تا به زیر دیوار گیر کنید حالا موس را کمی به پایین و کمی به طرف دیوار مورد نظر ببرید و دوباره همان کار را انجام دهید که فلش جلو تا بیاید بیرون اگه نرفت کمی پایین کمی به طرف دیوار آنقدر تکرار میکنید تا برود بیشتر کسانی که FPS:333 هستند با 2بار میره

برای الویتور ایستاده باید مختصر توضیح بدم فردا همرو توضیح میدم
      موفق باشید.
      ویرایش توسط Sl4Y3R : 02-28-2013 در ساعت 01:18 AM

34. تشکر توسط 9 کاربر از Sl4Y3R بابت این پست مفید:

3N!oR| LiGhT| آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    36. ارسال پیغام خصوصی :
    37. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      3N!oR
      اکانت آی دی گیمرنجر
      3201289
      آی دی گارنا
      LiGhT.N1
      آی دی ایکس فایر
      shaahab
      تشکر شده 19 بار در 8 ارسال
      اعتراض ها
      0
      2 بار از ایشان اعتراض شده است

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Senior| FI3RCe | [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      اول سلام.در ابتدا بگم ممکنه بعضی از دوستان بگن اسانسور دیگه قدیمی شده اما من این پست رو برای اونایی گذاشتم که تازه وارد هستن یا به هر حال هنوز یاد نگرفتن و دوست دارن یاد بگیرن.
      خوب در ابتدا با بیندها شروع میکنم.بیندها رو هم میتونید کپی کنید و به صورت دستی تو cfg بریزید یا اینکه برید تو بازی کنسول بزنید و اونجا ctrl+vبزنید و بعد tab و بعد هم interکنید
      اینم از بیندها:(بیند ها روی فلش ها تنظیم شده)
      لازمه اضافه کنم که انجام اسانسور لازمه ی داشتن fps نسبتا بالایی است.البته اونایی که حرفه ای هستن با 125 هم میتونن اما اگه به 250 یا 333 برسه کار خیلی اسون تر میشه.
      اما نحوه ی انجام الویتور.دوستان عزیز توضیح این قسمت به صورت نوشتاری کمی سخته اما من سعی میکنم طوری بگم که بتونید یاد بگیرید .اما اگه کسی متوجه نشد میتونه بهم بگه تا کمکش کنم.
      خوب :جاهای زیادی واسه الویتور انجام دادن هست که حتما دیدین.به عنوان مثال تو مپ strike کنار مجسمه.
      1-ابتدا در حالت ایستاده کاملا به دیوار بچسبید تا در حداقل فاصله با دیوار قرار بگیرید
      2-بشینید یک بار فلش جلو (هواستون باشه w نزنیدا :دی) بزنید و بعد space .این کار رو ادامه بدهید تا وقتی که اگر space زدید دیگه بلند نشه و زیر دیوار گیر کنه.(توجه کنید که هر بار فلش جلو و بعد space زده بشه و بعد دوباره بشینید)
      3-حالا نگاهتون رو کمی بیش از90 درجه به راست بچرخونید(ابتدا رو به رو به دیوار بوده اید)
      4-دیگه دست به موس نزنید .حالا باز یک بار فلش جلو بزنید و بعد space .این کار رو به دفعات انجام بدید تا وقتی که اگر space زدید بتونه بلند بشه(در این حالت اگه در کمترین فاصله از دیوار باشید الورتور رو انجام داده اید )
      5-اگر بلند شدید و الویتور صورت نگرفت دوباره بشینید و فلش عقب و بعد space.توجه کنید دوباره باید زیر دیوار گیر کنه
      6-حالا کمی موس رو به چپ بچرخونید(در حد 1سانتی متر)
      7-دوباره مثل 4 عمل کنید و اگر باز هم نشد 5
      7 رو ادامه بدهید تا بالاخره پرواز کنید:دی
      راستی من 4 تا بیند دادم که در این روش با دو تاش بیشتر کار ندارید(جلو و عقب).روش دیگری هم هست که اون 2 تا بیند در اون به کار میره که از نظر من این یکی اسون تر بود.
      دوستان عزیز امیدوار هستم به قدر کافی توضیح داده باشم.اگر هر گونه سوالی راجع به راه های مخفی و گیم پلی داشتید بگید تا براتون در یک پست به ساده ترین شکل توضیح بدم.(موفق باشید)
      خزش نمی کردی قشنگ تر بود !

38. 2 کاربر مقابل با این پست 3N!oR| LiGhT| مخالف هستند:

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

collapse مجوز های ارسال و ویرایش