امروز : / ساعت
  • Loading...
  • IP Server Cod4 HC : Cod4.GameRanger.iR

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .
    صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 56
    بـازدیـد هـا : 8054 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :55 بـار
      No Name آواتار ها
      آفـلایـن
      کاپیتان تیم
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Jun 2014
      تیم
      [Evils]
      اکانت آی دی گیمرنجر
      No ID
      آی دی گارنا
      D:
      آی دی ایکس فایر
      |:
      تشکر شده 640 بار در 266 ارسال
      اعتراض ها
      55
      اعتراض شده 26 بار در 21 پست

پیش فرض عنوان :

آقااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا
      خیلیییییییییییییی باهالللللل بووووووود یعنی حال کردما :)))
      عجب عکسایی خدایی خیلی باهاله متی بدجور دمت گرم..
      اینم مخصوصه اقا متی
      :دی
      منتظریم..........
      EviLs Clan For EveR
      EviLs Clan For EveR

4. تشکر توسط 3 کاربر از No Name بابت این پست مفید:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    6. ارسال پیغام خصوصی :
    7. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,968 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Pa[X]oN [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      عالی بود مرسی
      خواهش میکنم . هدف رواج دادن و به عنوان یک قانون در اوردن این مسئله هست.
      لطفا به تمامی دوستان خودتون اطلاع رسانی کنید حتما .
      با تشکر
      نقل قول نوشته اصلی توسط Af$hIn [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      بهتره در شروع بازی همه hotkey رو بزنن و در پایان بازی هم همینطور.اینجوریی تعداد اسکرین شات های گرفته شده برای همه یکسانه و دیگه فشار برای آپلود کردن در محدوده زمانی کوتاه لازم نیست
      بله مطمئنا یکی از روش های استفاده همین گونه هست که با هماهنگی هایی که داخل Mac ها صورت میگیره میشه این کار رو کرد .

نقل قول نوشته اصلی توسط Aligood [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      یعنی اگه عکس ها تو دو سه تاش تاخیر افتاد طرفو میگین هکره؟
      بنده تو هر مچی 4 الی 5 بار تایم اوت می شم به خاطر مشکل udp
      بنده چه خاکی باید بر سر بریزم؟
      دوست عزیز اولا که نه من و نه هیچ کس دیگر ضامن وضعیت سیستم و اینترنت شما نیست و این مشکلی شخصی هست که باید خودتون حلش کنید .
      دما شما زمان هایی که تایم اوت بشید 100% مشخص خواهد بود و کسی بابت این مورد به کس دیگری تهمتی نخواهد زد .

------------------------

دوستان عزیز لطف کنید قبل از مطرح کردن سوالات ابتدا تاپیک رو کامل مطالعه کنید . سپس به عقل خودتون رجوع کنید . اگر به جواب نرسیدید ما اینجا در خدمتتون هستیم .
      بعضی از آقایون بدون خوندن کامل تاپیک میان و سوالاتی میکنند که در داخل تاپیک بهشون اشاره شده .
      با تشکر از همه دوستان
      فقط دوستان لطف کنید این تاپیک و قاعده رو به همه اطلاع رسانی کنید .
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

8. تشکر توسط 4 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    10. ارسال پیغام خصوصی :
    11. تاریخ عضویت
      Jul 2014
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1111
      آی دی گارنا
      IDK
      آی دی ایکس فایر
      IDK
      تشکر شده 91 بار در 46 ارسال
      اعتراض ها
      24
      اعتراض شده 28 بار در 17 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط CpT_MeTi [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      سلام امیر جان . تشکر بابت اعلام نظرت .

1 - اگر طرف بخواد واقعا ، 10 تا کاهش fps براش اصلا مهم نیست . چون 10 تا کاهش fps اعصاب خوردیش بهتر از با هکر بازی کردنه . دوستانی که سیستمشون واقعا ضعیف بود رو بعدا من تاپیک جداگانه میزنم و راه حل بهشون ارائه میدم حتما.

2 - این درست هست اما اگر کلن ها از fraps استفاده کنند ، اصلا به نظر من نباید دیگه ما داخل بازی دعوایی داشته باشیم چون داخل بازی همه دارن اسکرین شات میگیرن دیگه و اگه کسی وسط بازی قبل از دیدن عکس ها به کسی تهمت بزنه مشخص میشه که مشکل از طرف خودش هست مگر اینکه بعد از بازی کسی عکس هاش رو آپلود نکنه که اون طبیعی هست .

3 - این افراد که حاضر به آپلود عکس هاشون نمیشند رو بطور قطع هر کسی مجاز هست از این به بعد هکر خطابش کنه و تاپیکی هم در این رابطه خواهیم زد مخصوص همین ماجرا . یعنی اگر فردی چنین وضعیتی داشت ، باید از طرف بقیه اعلام بشه در همون تاپیک . (در اون تاپیک قوانین خاصی خواهیم گذاشت که بی نظمی پیش نیاد به هیچ عنوان)

4 - اگر بین سرور ها و ادمین ها در مجموع اتحادی حاصل بشه و بدست بیاد این مشکل رو میشه حل کرد . نمیگم 1 روزه این کار امکان پذیر هست اما در آینده ی نزدیک شدنی هست انشاءالله .

خیلی لطف کردی تاپیک رو مطالعه کردی امیر جان . تشکر از نظراتت .

همونطور که گفتی خودت فعلا راهی جز fraps نیست . پس بهتره که همه این قاعده رو از این به بعد رعایت کنند . من که خودم به شخصه دیگه با هیچ کلنی بدون Fraps مسابقه نخواهم داد .

-----------------------------

اگر هم قرار باشه fps رو کاهش بده ، مطمئنا با تاثیر بر روی Cpu Usage میتونه این کار رو بکنه . چون روی گرافیک یا چیز دیگری تاثیر نداره . فقط و فقط از طریق Cpu Usage میتونه این کار رو بکنه .
      در همین رابطه من fh نرم افزار Graph سی پی یو سیستمم براتون یک مقایسه بین Cpu Usage مصرفی از fraps و teamspeak3 رو مقایسه ای کردم که ببینید Teamspeak3 بیشتر از fraps سی پی یو Usage میگیره !!

[مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      کاهش fpsشما میگی که 10
      کاهشfps من از 80 تام بیشتر حاجی سیستم یکی خیلی قویی 10 تا کم میکنه سیستم یکی ضعیفه خیلی کم میکنه..

12. کاربر مقابل از Psikinesis بابت این پست مفید تشکر کرده است:

13. کاربر مقابل با این پست Psikinesis مخالف است:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    15. ارسال پیغام خصوصی :
    16. تاریخ عضویت
      Jul 2014
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1111
      آی دی گارنا
      IDK
      آی دی ایکس فایر
      IDK
      تشکر شده 91 بار در 46 ارسال
      اعتراض ها
      24
      اعتراض شده 28 بار در 17 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط CpT_MeTi [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      به به دوست عزیزم . Welcome Back
      شما لطف داری عزیزم . البته ما گفتیم دیگه ، هر کسی که بخواد این نرم افزار رو با توجه به توضیحاتی که در بالا دادم بپیچونه ، شما میتونی به راحتی هکر خطابش کنی .
      چون اصلا بهونه ای نمونده که کسی بخواد بگیره ! حالا اون تاپیک ای که قولشو دادم در جواب به امیر جان ، حتما تا آخر هفته خواهم زد .
      اره توضیحاتون خیلی خوب بود منو متقاعد کرده ولی در مورد fps واقعان مشکل اساسی بنده که fps 125 fixمیگرفتم وقتی با این برنامه کار کردم fpsm به 80 تا کاهش داده
      من که از این استفاده نمیکنمxXx

آفـلایـن
      کاربر سایت
    18. ارسال پیغام خصوصی :
    19. تاریخ عضویت
      Jul 2013
      تیم
      MC
      تشکر شده 344 بار در 156 ارسال
      اعتراض ها
      68
      اعتراض شده 91 بار در 63 پست

پیش فرض عنوان :

انگار هر وقت مپ عوض میشه باید دوباره کلید hotkey رو بزنید دوستان چون تو بازی که بودم بعد از مپ دوم که اومدم عکسا رو نگاه کنم دیدم فقط عکسای مپ اول افتاده. فک کنم تو هر مپی باید کلید رو بزنی درست می گم متی؟
      (در ضمن fps برا من فقط 5 تا کم شد)

20. کاربر مقابل از Aligood بابت این پست مفید تشکر کرده است:

اخراج شده
      تشکر شده 807 بار در 328 ارسال
      اعتراض ها
      170
      اعتراض شده 265 بار در 138 پست

پیش فرض عنوان :

به نظر من يه مدت بعد پي ميبريد که اصتفاده از اين برنامه خيلي هم خوب نيست
      يک اين که fps شما رو کم ميکنه دو اين که خيليا زير بار اين برنامه نميرن مثلا من ديروز رفتم با يه کلن تو گارنا مچ ست کنم بهشون گفتم با اين برنامه ss بگيريد طرف ميگه يعني چي؟ مگه ما هکريم که اين حرفارو ميزني ما لن رفتيم شما گيم رنجريا اوسيد, به ما بر خوردو يه همچين حرفايي بعدشم از ts بن کرد
      به نظر من تيم هايي بايد اصتفاده کنن که سابقشون خرابه يا هکرن

22. تشکر توسط 2 کاربر از Crusher بابت این پست مفید:

23. 2 کاربر مقابل با این پست Crusher مخالف هستند:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    25. ارسال پیغام خصوصی :
    26. تاریخ عضویت
      Jul 2013
      تیم
      MC
      تشکر شده 344 بار در 156 ارسال
      اعتراض ها
      68
      اعتراض شده 91 بار در 63 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Crusher [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      يک اين که fps شما رو کم ميکنه دو اين که خيليا زير بار اين برنامه نميرن مثلا من ديروز رفتم با يه کلن تو گارنا مچ ست کنم بهشون گفتم با اين برنامه ss بگيريد طرف ميگه يعني چي؟ مگه ما هکريم که اين حرفارو ميزني ما لن رفتيم شما گيم رنجريا اوسيد, به ما بر خوردو يه همچين حرفايي بعدشم از ts بن کرد
      میلاد دست خیلیا با این برنامه رو میشه و از همین الانم احساس خطر کردن.اونایی که استفاده نکنن هکر شناخته می شن.
      خیلی دوس دارم با این برنامه با بعضی از کلنای به ظاهر پرو مچ بدم.اونوقته که عیار واقعیه تیم ها مشخص میشه هرچند که بعضیا استفادش نمی کنن.
      در ضمن این برنامه یا برای همس یا برای هیچکس نمیشه گفت فقط بعضی از کلنا باید استفاده کنن خداییش منطقی نیست

27. تشکر توسط 2 کاربر از Aligood بابت این پست مفید:

No Mass آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر ارشد
    29. ارسال پیغام خصوصی :
    30. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2916066
      آی دی ایکس فایر
      majedmajed
      تشکر شده 1,240 بار در 385 ارسال
      اعتراض ها
      56
      اعتراض شده 132 بار در 86 پست

پیش فرض عنوان :

در مورد کاهش fps ، موقع مچ کسی از شما رکورد movie نمیخواد که میگید fps رو میاره پایین چون حدود 3 دقیقه رکورد حجمش از 150 مگ بالاتر میره،چه برسه به مچ 1 ساعتی.
      اگر هم میخواید رکورد بگیرید فریم ریت رکورد رو روی 10 یا پایین تر بگذارید و سایز تصویر روی نیمه، تا fps گیم پایین نیاد.

[مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

شما از این نرم افزار فقط به عنوان ss گیر استفاده کنید،مثل uac با این تفاوت که fps به هیچ عنوان تو این حالت پایین نمیاد.
      مغرور بودن به دانش خود ، بدترین نوع جهالت است.

31. تشکر توسط 5 کاربر از No Mass بابت این پست مفید:

32. کاربر مقابل با این پست No Mass مخالف است:

HuRRiCanE آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    34. ارسال پیغام خصوصی :
    35. تاریخ عضویت
      May 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      3835102
      آی دی گارنا
      A-Guardian-a
      تشکر شده 103 بار در 25 ارسال
      اعتراض ها
      5
      اعتراض شده 4 بار در 3 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط No Mass [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      در مورد کاهش fps ، موقع مچ کسی از شما رکورد movie نمیخواد که میگید fps رو میاره پایین چون حدود 3 دقیقه رکورد حجمش از 150 مگ بالاتر میره،چه برسه به مچ 1 ساعتی.
      اگر هم میخواید رکورد بگیرید فریم ریت رکورد رو روی 10 یا پایین تر بگذارید و سایز تصویر روی نیمه، تا fps گیم پایین نیاد.

شما از این نرم افزار فقط به عنوان ss گیر استفاده کنید،مثل uac با این تفاوت که fps به هیچ عنوان تو این حالت پایین نمیاد.
      سلام.
      اره کاملا درسته . مجید درست میگه.
      اقا بذارین خیالتونو راحت کنم. من همین دیروز برای اولین بار از Fraps توی Match استفاده کردم. قبل از استفاده از Fraps در جای مشخص FPS من (ک fix هم نیست) 124 بود و هنگام استفاده از Fraps دقیقا همون موقعی که SS گرفته شد FPS من 124 موند . انقدر نگران FPS نباشین.

36. تشکر توسط 3 کاربر از HuRRiCanE بابت این پست مفید:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    38. ارسال پیغام خصوصی :
    39. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,968 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Psikinesis [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      کاهش fpsشما میگی که 10
      کاهشfps من از 80 تام بیشتر حاجی سیستم یکی خیلی قویی 10 تا کم میکنه سیستم یکی ضعیفه خیلی کم میکنه..
      نقل قول نوشته اصلی توسط Psikinesis [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      اره توضیحاتون خیلی خوب بود منو متقاعد کرده ولی در مورد fps واقعان مشکل اساسی بنده که fps 125 fixمیگرفتم وقتی با این برنامه کار کردم fpsm به 80 تا کاهش داده
      من که از این استفاده نمیکنمxXx
      دوست خوبم ،

سوال 2 : آیا این نرم افزار fps مارا کاهش میدهد ؟

جواب 2 : در صورتی که سیستم شما فاقد ویروس و هرگونه فایل مخرب دیگری باشد و Cpu usage شما بطور معمولی نرمال باشد خیر . به هیچ عنوان fps کاهش پیدا نخواهد کرد حتی در موقع گرفته شدن عکس ها . این موضوع توسط 5 نفر از دوستان بنده تست شده و مثبت هست . (البته بطور معمولی قبلا که UAC بود ، اون انتی چیت fps رو در حدود 15 - 30 تا کاهش میداد اما این نرم افزار سیستم شما حتی اگر خیلی ضعیف هم باشد نهایتا 10 - 15 تا کاهش میدهد)

نقل قول نوشته اصلی توسط Aligood [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      انگار هر وقت مپ عوض میشه باید دوباره کلید hotkey رو بزنید دوستان چون تو بازی که بودم بعد از مپ دوم که اومدم عکسا رو نگاه کنم دیدم فقط عکسای مپ اول افتاده. فک کنم تو هر مپی باید کلید رو بزنی درست می گم متی؟
      (در ضمن fps برا من فقط 5 تا کم شد)
      سلام . من هم مچ دیشب که با fraps بود این مشکل برام پیش اومد . یعنی فقط ss های مپ اول بود . چک کردن در حین بازی ضرر نداره .
      تشکر بابت اطلاع رسانی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Crusher [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      دوست خوب لطفا بی دلیل اینجا نظر ننویسید .
      همش دلیل هایی میدید که اصلا نه منطقی هست و نه غیر قابل قبول !
      هنوز 2 روزه نرم افزار معرفی شده ؛ انتظار داری توی گارنا همه بدونند اصلا fraps نرم افزاره ؟
      در ضمن fraps برای همه هست و همه به خصوص کلن های حرفه ای باید استفاده میکنند . بیشترین دلیلی که این نرم افزار رو قاعده قرار دادیم برای کلن هایی بود که ادعای پرو بودن میکنند.
      لطف بفرمائید شما هم لینک تاپیک رو به دوستان و بچه های کلنتون حتما ارائه بدید تا اوکی کنند.
      میلاد دست خیلیا با این برنامه رو میشه و از همین الانم احساس خطر کردن.اونایی که استفاده نکنن هکر شناخته می شن.
      خیلی دوس دارم با این برنامه با بعضی از کلنای به ظاهر پرو مچ بدم.اونوقته که عیار واقعیه تیم ها مشخص میشه هرچند که بعضیا استفادش نمی کنن.
      در ضمن این برنامه یا برای همس یا برای هیچکس نمیشه گفت فقط بعضی از کلنا باید استفاده کنن خداییش منطقی نیست
      دقیقا . . ما دیشب کلن GUNS داخل گیمرنجر (Austin و ... ) گفتند بیاید مچ بدید ، اوکی دادیم منتاها با fraps .
      گفتن 5 دقیقه مهلت بدید تا اوکی کنیم ، گفتیم مورد نداره .
      بعد از 5 دقیقه داخل سرور فوش ناموسی دادند و هنوز مچ استارت نشده رفتند :)
      نقل قول نوشته اصلی توسط No Mass [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

حرف منم همین هست مجید جان . ولی منتاها کسایی که به خودشون اطمینان ندارن همش بهونه های الکی میارند .
      وگرنه UAC میزان fps ای که کاهش میداد خیلی بیشتر بود !!
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rizali [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      سلام.
      اره کاملا درسته . مجید درست میگه.
      اقا بذارین خیالتونو راحت کنم. من همین دیروز برای اولین بار از Fraps توی Match استفاده کردم. قبل از استفاده از Fraps در جای مشخص FPS من (ک fix هم نیست) 124 بود و هنگام استفاده از Fraps دقیقا همون موقعی که SS گرفته شد FPS من 124 موند . انقدر نگران FPS نباشین.
      سلام امیر جان . تشکر بابت اطلاع رسانیت در مورد fps .
      دوستانی که اعتراض دارند حتما این حرف امیر خان رو یادشون باشه.

-------------------------------------------

دوستان عزیز بجای بهانه گیری ، لطف بفرمائید هر چه سریعتر اوکی کنید fraps رو تا از این پس مسابقه ای بدون fraps داده نشه .

با تشکر از همه
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

40. تشکر توسط 3 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

collapse مجوز های ارسال و ویرایش