امروز : / ساعت
  • Loading...
  • مرجع فروش سرور رو گیم رنجر با قیمت های بسیار مناسب از دو دیتاسنتر مختلف

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .
    صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 56
    بـازدیـد هـا : 7635 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :55 بـار
      WRATH آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Jun 2013
      اکانت آی دی گیمرنجر
      RIP
      آی دی گارنا
      pat3000
      آی دی ایکس فایر
      RIP
      تشکر شده 584 بار در 242 ارسال
      اعتراض ها
      55
      اعتراض شده 97 بار در 57 پست

پیش فرض عنوان :

با سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر از داش متی عزیز که یه همچین تاپیکی رو زد و در مورد برنامه بسیار خوب Fraps کاملا توضیح داد

دوستانی که میترسن از برنامه Fraps به دلیل کاهش Fps استفاده کنن باید بهشون بگم که جای هیچ نگرانی نیست ، بنده خودم بعد از خوندن همین تاپیک و توضیحاتی که متی در موردش داد رفتم و آخرین ورژن این برنامه رو دانلود کردم و الان هم به خوبی دارم ازش استفاده میکنم ، یه چند باری که ss گرفتم Fps بنده به هیچ عنوان کاهش پیدا نکرد ، بنده Fps 125 میگیرم و وقتی که ss میگیرم به هیچ عنوان Fps من حتی 123 هم نمیشه

فقط یه سوال دارم از داش متی

متی جون یه سری هک ها هستن که وقتی تو سرور از یه نفری که مشکوکه SS میگیری (PbGetSs) ، وقتی که میری و SS مورد نظر رو میبینی ، مشاهده میکنی که متاسفانه SS سیاه یا صورتی افتاده ، میخواستم بدونم که اگه یه نفر هک زده باشه و با این برنامه از خودش SS بگیره بازم SS سیاه یا صورتی میوفته یا اینکه کاملا واضح و مشخصه که یارو هک زده با نه !؟

اگه میشه جواب بده متی جون

با تشکر
      رسيده ام به حس برگي که ميداند باد از هر طرف بيايد سرانجامش افتادن است

4. تشکر توسط 2 کاربر از WRATH بابت این پست مفید:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    6. ارسال پیغام خصوصی :
    7. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,967 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط .Thief [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      با سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر از داش متی عزیز که یه همچین تاپیکی رو زد و در مورد برنامه بسیار خوب Fraps کاملا توضیح داد

دوستانی که میترسن از برنامه Fraps به دلیل کاهش Fps استفاده کنن باید بهشون بگم که جای هیچ نگرانی نیست ، بنده خودم بعد از خوندن همین تاپیک و توضیحاتی که متی در موردش داد رفتم و آخرین ورژن این برنامه رو دانلود کردم و الان هم به خوبی دارم ازش استفاده میکنم ، یه چند باری که ss گرفتم Fps بنده به هیچ عنوان کاهش پیدا نکرد ، بنده Fps 125 میگیرم و وقتی که ss میگیرم به هیچ عنوان Fps من حتی 123 هم نمیشه

فقط یه سوال دارم از داش متی

متی جون یه سری هک ها هستن که وقتی تو سرور از یه نفری که مشکوکه SS میگیری (PbGetSs) ، وقتی که میری و SS مورد نظر رو میبینی ، مشاهده میکنی که متاسفانه SS سیاه یا صورتی افتاده ، میخواستم بدونم که اگه یه نفر هک زده باشه و با این برنامه از خودش SS بگیره بازم SS سیاه یا صورتی میوفته یا اینکه کاملا واضح و مشخصه که یارو هک زده با نه !؟

اگه میشه جواب بده متی جون

با تشکر
      با سلام و با تشکر از اطلاع رسانیت بابت fps حسن جان .
      در مورد اون مشکی بودن ss ها در Pb :

چون همه ی هک ها طوری ساخته میشند که بتونند در ss ، از دست آنتی چیت فرار کنند و اون هارو Bypass کنند ، به fraps مربوط نمیشه این قضیه .
      یعنی هنوز هکی نیست و نخواهد بود که بتونه اون کار رو با fraps انجام بده . چون همونطور که گفتم fraps مثل یک آنتی چیت نیست بلکه مانند یک گوشی موبایل هست .
      اما با این حال توسط fraps هیچ کدوم از ss ها در حالت معمولی سیاه نخواهد افتاد.

با تشکر
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

8. تشکر توسط 2 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

Af$hIn آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    10. ارسال پیغام خصوصی :
    11. تاریخ عضویت
      Aug 2013
      تیم
      |ŁøŞŦ|
      اکانت آی دی گیمرنجر
      4156190
      آی دی گارنا
      afshin_aa
      آی دی ایکس فایر
      nbaplayer2
      تشکر شده 323 بار در 130 ارسال
      اعتراض ها
      47
      اعتراض شده 40 بار در 23 پست

پیش فرض عنوان :

من که ویندوز 8 هستم و با پانک باستر ss هام صورتی میوفته با فرپس درست افتاد و مشکلی نداشت
      فقط آقا متی لطف کنی با دوستای گارناییت هماهنگ کنی که اونا هم استفاده کنن خیلی خوب میشه

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    13. ارسال پیغام خصوصی :
    14. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      اعتراض ها
      98

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Af$hIn [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      من که ویندوز 8 هستم و با پانک باستر ss هام صورتی میوفته با فرپس درست افتاد و مشکلی نداشت
      فقط آقا متی لطف کنی با دوستای گارناییت هماهنگ کنی که اونا هم استفاده کنن خیلی خوب میشه
      بله مشکل ویندوز 8 در مورد صورتی افتادن عکس ها در pb خوشبختانه در مورد fraps وجود نداره و کسانی هم که ویندوز 8 دارند به راحتی میتونند ازش استفاده کنند .

دوستای گارنایی من همشون DotA باز شدن والا :))

ولی بازم اطلاع رسانی خواهم کرد .

از تمامی دوستان خواهش دارم به هر کس که میشناسند اطلاع رسانی کنند حتما .
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

15. کاربر مقابل از CpT_MeTi بابت این پست مفید تشکر کرده است:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    17. ارسال پیغام خصوصی :
    18. تاریخ عضویت
      Jul 2013
      تیم
      MC
      تشکر شده 344 بار در 156 ارسال
      اعتراض ها
      68
      اعتراض شده 91 بار در 63 پست

پیش فرض عنوان :

والا ما امروز به چند کلن پیشنهاد مچ با fraps رو دادیم قبول نکردند به نظر من باید یه تاپیک جداگانه باز بشه و لیدر کلنا به عنوان نماینده ی اون کلن بیان و بگن آقا ما از امروز فقط با fraps مچ میدیم.خوب حالا فایدش چیه؟
      فایدش اینه که اونایی که طالب fraps هستند با اونایی که به هر دلیلی نمی خوان ازش استفاده کنن از هم مجزا می شن.
      خوب حالا من یه پیشنهاد دارم:
      چون با این نرم افزار میشه گفت گیم رنجر به روزای اوج خودش برمیگرده باید برا همه الزامی بشه چطوری؟
      مثلا قوانین سفت و سخت در نظر گرفته بشه و کلنایی که زیر بار نمیرن از لیست تیم های رسمی سایت اخراج بشن (البته مثال بود فقط راه های دیگه ای هم هست)
      یا مثلا با کلنایی که مخالفن کسی مچ نده.
      در ضمن یک تاپیک دیگه هم باید زده بشه و قوانین کلی استفاده از fraps توش نوشته بشه چون رو زمانش اختلاف هست مثلا یکی می گفت باید زمان اسکرین شات رو 60 ثانیه بزاریم که اصلا با عقل جور در نمیاد و به راحتی می تونه تایمر مبایلشو تنظیم کنه و قبل از 60 ثانیه هکو یه لحظه آن کنه و ببینه طرف کجاس و بعد آفش کنه. پس لازمه یک تایم مخصوص برا همه باشه.
      به نظر من حتی 10 ثانیه هم کمه و اگه رو 5 ثانیه تنظیم بشه می تونه کارآمد باشه.(هر چند مچ های مهم یا مسابقات باید رو 1 ثانیه بشه D:)
      به هر حال همه ی این کارا مستلزم همگانی شدنه.
      راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم. با این برنامه حتی میشه مسابقات به طور گسترده راه اندازی کرد چون قبل از این برنامه یکی از دلایل مخالفان این جور مسابقات این بود که مسابقات سالم نیست که خدا رو شکر دیگه رو به راه شد.
      منتظر اون تاپیک هستیم

19. تشکر توسط 3 کاربر از Aligood بابت این پست مفید:

HuRRiCanE آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    21. ارسال پیغام خصوصی :
    22. تاریخ عضویت
      May 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      3835102
      آی دی گارنا
      A-Guardian-a
      تشکر شده 103 بار در 25 ارسال
      اعتراض ها
      5
      اعتراض شده 4 بار در 3 پست

پیش فرض عنوان :

سلام.
      من حساب کردم توی یک MATCH طولانی (به مپ 3 بکشه) اگه تیم ها هم , هم سطح باشن ( هر مپ 12-11 تموم بشه) , (که دیگه طولانی ترین حالت ممکنه دیگه.) حجم عکس ها به یک چیزی حدود 40 مگابایت میرسه.
      که خوب ممکنه از نظر اپلود برای یه عده زیاد باشه و همچنین برای هکر ها بهونه ی خوبی باشه.
      تصمیم گرفتم برای کم حجم کردن عکس ها بعذ از MATCH و قبل از اپلود , بهتون یک برنامه ی Image Converter معرفی کنم.
      لینک دانلود رو پایین میذارم ولی برای اینکه ممکنه بعدا لینک عوض شه , اسمشم میگم. اسمش هست
      : AVS IMAGE CONVERTER .
      حالا 1 سری تصویر براتون میذارم تا بفهمین چه کنین :
      -تذکر: (کسانی که مستقیما شورتکات AVS IMAGE CONVERTER رو باز میکنند , از مرحله ی 3 به بعد رو بخونن)
      1- وارد شین به قسمت مشخص شده با رنگ قرمز.
      [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

2- قسمت قرمز رو انتخاب کنین :
      [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

3- در کادر قرمز ادرس SS ها و در کادر سبز ادرس مقصد رو بدین.

4- توجه داشته باشین که در همین صفحه JPEG , FORMAT انتخاب شود.
      5- قبل از زدن گزینه ی QUALITY , CONVERTNOW رو تغییر دهید. هر چی QUALITY کمتر ==> حجم عکس کمتر.توجه کنید که میتونید در قسمت RESIZE سایز عکس رو کمتر کنید که تاثیر زیادی روی حجم عکسها داره. (RESIZE , Format , converte now , Quality در عکس مشخصند) . ضمنا سایز عکس رو روی 640x480 بذارین (در کادر سبز مشخصه)

6-تمام . فایل های CONVERT شده در ادرس مقصدند.

با این کار حجم عکس ها از 40 مگابایت به 10 مگابایت یا حتی کمتر میرسه(بستگی به QUALITY داره). این برنامه حجم نهایی را بسیار کم میکنه (حتی از ZIP کمتر)
      امیدوارم پست مفیدی بوده باشه. لایک یادتون نره.

در ضمن حجم فایل : 28 مگابایت

لینک :

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
      • نوع فایل: jpg 4.jpg (91.6 کیلو بایت, 2 نمايش)
      ویرایش توسط HuRRiCanE : 07-18-2014 در ساعت 07:51 PM

23. تشکر توسط 4 کاربر از HuRRiCanE بابت این پست مفید:

Ro]M[eL آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    25. ارسال پیغام خصوصی :
    26. تاریخ عضویت
      Feb 2014
      تشکر شده 442 بار در 227 ارسال
      اعتراض ها
      54
      اعتراض شده 67 بار در 47 پست

پیش فرض عنوان :

آقا من وقتی از این برنامه استفاده می کنم هف پی اس از 125 غیر فیکس به 50 کاهش میابد :/ چ کنم ؟ :|

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    28. ارسال پیغام خصوصی :
    29. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      اعتراض ها
      98

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Ro]M[eL [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      آقا من وقتی از این برنامه استفاده می کنم هف پی اس از 125 غیر فیکس به 50 کاهش میابد :/ چ کنم ؟ :|
      سوال 2 : آیا این نرم افزار fps مارا کاهش میدهد ؟

جواب 2 : در صورتی که سیستم شما فاقد ویروس و هرگونه فایل مخرب دیگری باشد و Cpu usage شما بطور معمولی نرمال باشد خیر . به هیچ عنوان fps کاهش پیدا نخواهد کرد حتی در موقع گرفته شدن عکس ها . این موضوع توسط 5 نفر از دوستان بنده تست شده و مثبت هست . (البته بطور معمولی قبلا که UAC بود ، اون انتی چیت fps رو در حدود 15 - 30 تا کاهش میداد اما این نرم افزار سیستم شما حتی اگر خیلی ضعیف هم باشد نهایتا 10 - 15 تا کاهش میدهد)

30. تشکر توسط 3 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

31. کاربر مقابل با این پست CpT_MeTi مخالف است:

Senior.PATRICK آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    33. ارسال پیغام خصوصی :
    34. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      3N!oR
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2721794
      آی دی گارنا
      p4trice
      آی دی ایکس فایر
      alinight
      تشکر شده 45 بار در 18 ارسال
      اعتراض ها
      3
      2 بار از ایشان اعتراض شده است

پیش فرض عنوان :

بعد از مدت ها اومدم بازی کنم و یه سری به انجمن بزنم که این تاپیک رو دیدم واقعا روح و روانم شاد شد. واقعا فکر خوبیه آفرین ;)

35. تشکر توسط 4 کاربر از Senior.PATRICK بابت این پست مفید:

RyZu آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    37. ارسال پیغام خصوصی :
    38. تاریخ عضویت
      Mar 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      3165958
      آی دی گارنا
      ryzu2625
      آی دی ایکس فایر
      ryzu2625
      تشکر شده 526 بار در 238 ارسال
      اعتراض ها
      110
      اعتراض شده 77 بار در 50 پست

پیش فرض عنوان :

طبق گفته های شما هر 10 ثانیه یه بار تنظیمش میکنیم که عکس بگیره.

یه نفر ( من ) میاد با هک بازی میکنه و رکورد از خودش میگیره ( بدون استفاده از فرپس )
      بعد از بازی ، رکوردش رو اجرا میکنه وسرعتش رو دو برابر میکنه ( Timescale 2 )
      فرپس رو اجرا و هر 5 ثانیه عکس میگیره.
      یا سرعت پخش رکورد رو 4 برابر و هر 2.5 ثانیه عکس میگیره.

بعد هم میگه نتم کم سرعته ... واسه همین طول کشید .... ببخشید ...

در حالی که از تعرفه ی 2048 kbps استفاده می کنه.
      ... Just Be Quiet ...

39. تشکر توسط 8 کاربر از RyZu بابت این پست مفید:

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

collapse مجوز های ارسال و ویرایش