امروز : / ساعت
  • Loading...
  • مرجع فروش سرور رو گیم رنجر با قیمت های بسیار مناسب از دو دیتاسنتر مختلف

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .
    صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
    نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56
    بـازدیـد هـا : 7635 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :55 بـار

آفـلایـن
      کاربر سایت
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Mar 2014
      اکانت آی دی گیمرنجر
      Ali|Ashill
      تشکر شده 90 بار در 47 ارسال
      اعتراض ها
      2
      اعتراض شده 31 بار در 16 پست

پیش فرض عنوان :

البته یه چیز دیگه هم که هست من تو همه مچ ها دمو میگیرم فرپس هم که بگیرم اون پایین سمت چپ نوشته Record و حجمش بنابنر این میشه فهمید این فرپس از داخل بازی گرفته شده حالا فک نکنم راه حل بدی باشه نظرتون چیه؟

4. کاربر مقابل از M[@]D بابت این پست مفید تشکر کرده است:

5. 2 کاربر مقابل با این پست M[@]D مخالف هستند:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    7. ارسال پیغام خصوصی :
    8. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,967 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashill [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      البته یه چیز دیگه هم که هست من تو همه مچ ها دمو میگیرم فرپس هم که بگیرم اون پایین سمت چپ نوشته Record و حجمش بنابنر این میشه فهمید این فرپس از داخل بازی گرفته شده حالا فک نکنم راه حل بدی باشه نظرتون چیه؟
      نظریه ی جالبی هست . میشه روش حساب باز کرد
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

آفـلایـن
      کاربر سایت
    10. ارسال پیغام خصوصی :
    11. تاریخ عضویت
      Mar 2014
      اکانت آی دی گیمرنجر
      Ali|Ashill
      اعتراض ها
      2

پیش فرض عنوان :

یه مدت تو همه ی مچ ها فرپس میخواستن دوباره ریکورد میخوان قضیه چیه:|؟

آفـلایـن
      کاربر سایت
    13. ارسال پیغام خصوصی :
    14. تاریخ عضویت
      Mar 2014
      اکانت آی دی گیمرنجر
      Ali|Ashill
      اعتراض ها
      2

پیش فرض عنوان :

سلام دوستان
      اوایل که فرپس اومد خیلی سروصدا کرد اما بعد یه مدت یه راه پیچند اومد و کلا اعتبار فرپس پــاک رفت با اجازه گنــده های کد 4 دوتا بند کوچولو برای استفاده از فرپس مینوسم که اگه مشکلی داشت تکمیلش کنین تا دیگه از شر هرگونه چیت راحت شیم و کلا فرپس یه قانون همه گیر داشته باشه استفاده ازش

1-تایم فرپس هست که فکر میکنم 5 ثانیه اوکی باشه
      خوب حــالا مشکل اصلی اینجاس که ما فکر میکنیم یکی فرپس رو از دمو گرفته باشه پس:
      2-میایم توی مچ هم دمو هم فرپس میگیرم بعد داخل عکس اون قسمت که به رنگ قرمز مشخص کردم میشه فهمید فرپس از داخل بازی گرفته شده.
      [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

و چون از روی دمو نمیشه دمو گرفت کلا دیگه هیچ راه دور زدنی وجـــود ندارد...

Cheater Game Over

آقا خدایی مشکل داشت نـــرینید بهمون:|

من امتحان کردم جواب داده...شما هم یه امتحان بکنید مخصوصا مدیرای انجمن که دیگه اطلاع رسانی به عهده ی اوناست...
      ویرایش توسط M[@]D : 09-10-2014 در ساعت 08:12 AM

آفـلایـن
      کاربر سایت
    16. ارسال پیغام خصوصی :
    17. تاریخ عضویت
      Jul 2013
      تیم
      MC
      تشکر شده 344 بار در 156 ارسال
      اعتراض ها
      68
      اعتراض شده 91 بار در 63 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashill [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      سلام دوستان
      اوایل که فرپس اومد خیلی سروصدا کرد اما بعد یه مدت یه راه پیچند اومد و کلا اعتبار فرپس پــاک رفت با اجازه گنــده های کد 4 دوتا بند کوچولو برای استفاده از فرپس مینوسم که اگه مشکلی داشت تکمیلش کنین تا دیگه از شر هرگونه چیت راحت شیم و کلا فرپس یه قانون همه گیر داشته باشه استفاده ازش

1-تایم فرپس هست که فکر میکنم 5 ثانیه اوکی باشه
      خوب حــالا مشکل اصلی اینجاس که ما فکر میکنیم یکی فرپس رو از دمو گرفته باشه پس:
      2-میایم توی مچ هم دمو هم فرپس میگیرم بعد داخل عکس اون قسمت که به رنگ قرمز مشخص کردم میشه فهمید فرپس از داخل بازی گرفته شده.
      [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

و چون از روی دمو نمیشه دمو گرفت کلا دیگه هیچ راه دور زدنی وجـــود ندارد...

Cheater Game Over

آقا خدایی مشکل داشت نـــرینید بهمون:|

من امتحان کردم جواب داده...شما هم یه امتحان بکنید مخصوصا مدیرای انجمن که دیگه اطلاع رسانی به عهده ی اوناست...
      اوایل منم فکر می کردم مشکل دور زدن فرپسه و یا بحث سر ثانیه هست ولی علی جان مشکل چیز دیگه ای هست.مشکل اینه که کلن ها کلا زیر بار فرپس نمیرن.
      بار ها و بارها بوده که بازی رو با فرپس شروع کردیم یا وسط بازی فرگ اول حریف می نوشت آخ ببخشید فرپس من نمی دونم چرا عکس نگرفت.
      و چندین بار هم بعد از پایان بازی همه ی تیم حریف خودجوش آفلاین می شدن تا ما نتونیم ازشون فرپس بگیریم.تازه این بهانه ها فقط مخصوص گیم رنجر بود. اصلا کلن های گارنا و یا xf اسم فرپس رو که میاری بهت می خندن.
      پس مشکل ثانیه و دور زدن و این چیزا نیست علی جان مشکل چیزای دیگه هستش.

18. تشکر توسط 2 کاربر از Aligood بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    20. ارسال پیغام خصوصی :
    21. تاریخ عضویت
      Mar 2014
      اکانت آی دی گیمرنجر
      Ali|Ashill
      اعتراض ها
      2

پیش فرض عنوان :

خوب حرفتو قبول دارم اصولا کلن های xf و Garena مشخص هست هکر نیستن از بازیشون پیداست پرو میزنن یا اینکه خیلی واضح هکرن:دی ...ولی خداییش برای کلن های Gr بایید Fraps استفاده شه... چون توی اکثر کلن ها یک نفر هکر وجود داره...بقیه سالم!!!
      مشکل دوم اینه که شاید یکی نخواد بازیشو لو بده... چون اگه 2 -3 بار دمو خودتو تو یه مپ نگاه کنی بعدش تو مچ بعدی هم ریکورد بگیری ببینی میبینی تقریبا همون بازی رو کردی...
      برای همین من یکی که اگه بخوام با کلن خودم برم مچ با کلن های gr یا فرپس یا مرگ...

بعدشم برای همین میگم باید یه قوانین جامعی برای Fraps داده بشه توسط چند تا پلیر که حرفشون برو داره...برای خودمم پیش اومده که طرف بعد بازی خودشو تایم اوت کرده fraps نده...
      ولی اگر به قوانین جامعی برای استفاده ازش بدن خوب میشه که مثلا شامل چند بخش باشه مثل طرز گرفتن Fraps و اینکه مثلا کسی که مچ ست کرده یا لیدر خودش تنها بیاد لینک بده و لینک بگیره بره برای جلو گیره از دعوا فوش کاری احتمالی +70%
      صرف دادن یه نرم و افزار کافی نیست باید یکم قانون مند بشه وگرنه با این کاری که میگم راه دور زدن نداره علی جان...

علی ریکورد اصلا بدرد نمیخوره چون کسی که 4 ماه هک بزنه بازی فیک میکنه حالا 4 نفر بشین نگاه کنن یکی بگه هکره یکی بگه نیست... یکی رفیقش باشه یکی مشکل داشته باشه باهاش

حرف آخر : یا این Fraps قانونی براش میدن ... ویا چیت کلا از بین میره یا اینکه همچنان باید با شک مچ داد
      ویرایش توسط M[@]D : 09-10-2014 در ساعت 11:42 AM

22. تشکر توسط 2 کاربر از M[@]D بابت این پست مفید:

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

collapse مجوز های ارسال و ویرایش