امروز : / ساعت
  • Loading...
  • مرجع فروش سرور رو گیم رنجر با قیمت های بسیار مناسب از دو دیتاسنتر مختلف

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .
    صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23
    بـازدیـد هـا : 1954 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :22 بـار
      CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,967 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان : 2 دمو از 2 بازی (Match) - جهت رفع ابهام برخی از دوستان (صرفا جهت رفع ابهام)

با سلام خدمت دوستان . چند وقت پیش با دو نفر از دوستان Mac ست کردیم و متاسفانه در پایان یکی از Mac ها که بنده خودم به شخصه با دوست خوبمون میلاد Crusher ست کرده بودم مشکل پیش اومد .

اون Mac دیگه هم که با کلن I.W بود و مشکل خاصی پیش نیومد خداروشکر اما دوستان I.W رکورد خواسته بودند و اون شب که دیر وقت بود برای آپلود من بهشون قول دادم فردای اون روز لینک هارو بهشون خواهم داد که متاسفانه ندیدمشون داخل Gr یا Ts که تحویلشون بدم . (در این تاپیک فقط دموی خودم قرار میگیره ، برای دریافت لینک دیگر دمو ها لطفا دوستان I.W به من پی ام بدید)

فقط بحث من سر همون مشکلی هست که در Mac با میلاد Crusher عزیز پیش اومد . زمانی که ما داخل بازی هستیم و Killcam در حالت Off هست اصلا به هیچ عنوان تشخیص دادن هک از غیر هک صحیح نیست و مقداری مشکل ساز خواهد شد .

من لینک هر 2 دمو رو در خدمتتون قرار میدم ، شما لطف بفرمائید اگر دوست داشتید نگاهی بندازید .

اگر به این نتیجه رسیدید که هکی چیزی در کار بوده ، ما تسلیم . اگرم به این نتیجه رسیدید که بازی سالمی بوده بازم ما تسلیم .

نکته : داخل این تاپیک به هیچ عنوان حاشیه سازی رخ نده لطفا که سریعا پست پاک و با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد . (با تشکر و اعتراض زدن های بی مورد هم برخورد خواهد شد )

لینک دمو Mac با میلاد Crusher : [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

لینک دمو Mac با کلن I.W : [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

4. تشکر توسط 9 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    6. ارسال پیغام خصوصی :
    7. تاریخ عضویت
      Apr 2014
      تیم
      |i.w|
      اکانت آی دی گیمرنجر
      |i.w|farhad
      آی دی گارنا
      khodam
      آی دی ایکس فایر
      khodesh
      تشکر شده 34 بار در 15 ارسال
      اعتراض ها
      2
      اعتراض شده 10 بار در 7 پست

پیش فرض عنوان :

حاجی ما که اومدیم TS شما و ما رو هم مسخره کردین و BAN کردین ولی باز هم ممنون.

8. تشکر توسط 3 کاربر از |i.w|farhad بابت این پست مفید:

9. 2 کاربر مقابل با این پست |i.w|farhad مخالف هستند:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    11. ارسال پیغام خصوصی :
    12. تاریخ عضویت
      Dec 2013
      اکانت آی دی گیمرنجر
      B[0]UNTY
      تشکر شده 95 بار در 44 ارسال
      اعتراض ها
      17
      اعتراض شده 11 بار در 5 پست

پیش فرض عنوان :

با سلام ...

من که دمو هارو دیدم هیچ چیز مشکوکی توش نبود ..

و اینکه فکر نکنم گروه خونی متی به هک بخوره...
      ویرایش توسط B[0]UNTY : 09-12-2014 در ساعت 10:43 AM

13. کاربر مقابل از B[0]UNTY بابت این پست مفید تشکر کرده است:

14. 4 کاربر مقابل با این پست B[0]UNTY مخالف هستند:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    16. ارسال پیغام خصوصی :
    17. تاریخ عضویت
      Jul 2013
      تیم
      MC
      تشکر شده 344 بار در 156 ارسال
      اعتراض ها
      68
      اعتراض شده 91 بار در 63 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط CpT_MeTi [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      با سلام خدمت دوستان . چند وقت پیش با دو نفر از دوستان Mac ست کردیم و متاسفانه در پایان یکی از Mac ها که بنده خودم به شخصه با دوست خوبمون میلاد Crusher ست کرده بودم مشکل پیش اومد .

اون Mac دیگه هم که با کلن I.W بود و مشکل خاصی پیش نیومد خداروشکر اما دوستان I.W رکورد خواسته بودند و اون شب که دیر وقت بود برای آپلود من بهشون قول دادم فردای اون روز لینک هارو بهشون خواهم داد که متاسفانه ندیدمشون داخل Gr یا Ts که تحویلشون بدم . (در این تاپیک فقط دموی خودم قرار میگیره ، برای دریافت لینک دیگر دمو ها لطفا دوستان I.W به من پی ام بدید)

فقط بحث من سر همون مشکلی هست که در Mac با میلاد Crusher عزیز پیش اومد . زمانی که ما داخل بازی هستیم و Killcam در حالت Off هست اصلا به هیچ عنوان تشخیص دادن هک از غیر هک صحیح نیست و مقداری مشکل ساز خواهد شد .

من لینک هر 2 دمو رو در خدمتتون قرار میدم ، شما لطف بفرمائید اگر دوست داشتید نگاهی بندازید .

اگر به این نتیجه رسیدید که هکی چیزی در کار بوده ، ما تسلیم . اگرم به این نتیجه رسیدید که بازی سالمی بوده بازم ما تسلیم .

نکته : داخل این تاپیک به هیچ عنوان حاشیه سازی رخ نده لطفا که سریعا پست پاک و با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد . (با تشکر و اعتراض زدن های بی مورد هم برخورد خواهد شد )

لینک دمو Mac با میلاد Crusher : [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

لینک دمو Mac با کلن I.W : [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      ظاهرا یک سری مسائل باید روشن بشه آقا متی.
      اولا وقتی کسی از یک کلن وارد ts شما میشه یک مهمان حساب میشه و باید مثل یک مهمان باهاش برخورد کنین نه اینکه با دوستان خودتون بشینین مسخرش کنین.من که نیومده بودم تو تی استون ولی ظاهرا یکی دوتا از بچه های مارو تو تی استون مسخره کردین و بعدشم بنشون کردین.
      دوما اینو جنابعالی باید بدونی که وقتی یه تیم با تگ فیک میاد یعنی یارای اصلیش بازی نمی کنن.
      سوما لازم نبود بیای اینجا تاپیک بزنی تا همه از بردتون خبر دار شن و به اصطلاح تشویقتون کنن ما آی پی تی استونو داشتیم و آی دی گیم رنجرتونم داشتیم اگه می خواستیم خودمون پی ام می دادیم
      چهارما شما می دونی که اگه یک نفرم نباشه یک تیم دچار مشکل میشه چه برسه به 2 نفر که نه من تو بازی بودم و نه r3pa3r. فقط از بچه ها شنیدم.
      پنجما ما اهل رکورد گرفتن مطلق از کسی نیستیم کار ما با فرپسه و شما که ادعای فرپس فرپس می کنی می بایست فرپس می دادی
      اینم بگم تمام این حرفا باید تو تی اس زده می شد که شما متاسفانه اینو تاپیک کردی.جای تاسف داره واقعا.
      در ضمن ما هیچ گونه شک و شبهه ای درباره ی این مچ نداریم و من شخصا رکوردو دیدم و مشکلی توش ندیدم ولی مشکل اصلیه ما یه مچ دیگه بود که خودتم می دونی کدومو می گم پس رکوردش یا فرپسشو برام پیام خصوصی کن
      و کلام آخر اینکه آقا متی می خوام بدون تعارف صحبت کنیم البته خوب بود به خودت تنها می گفتم ولی تقصیر خودت بود که اومدی تاپیک زدی.
      تو هر مچی که با شما دادیم یه جای کار می لنگید و بنده شخصا بعد از اون مچی که خودت می دونی دیگه بسیار مشکوک شدم بهت و به خاطر همین نظر بعضی از دوستانی که باهات بودنو پرسیدم خوب نیست اسم بیارم ولی از هر 10 نفر 8 نفر از تو به اسم هکر نام می بردن و سر آخرم یه شخص معروف تو cod4 که همه میشناسنش رو آوردیم تی اس و در مورد همین موضوع باهاش صحبت کردم که ایشون هم تایید کردن حرف بقیه رو.
      انشاالله دیگه مچی با شما در کار نخواهد بود که از این مشکلات پیش نیاد
      با تشکر
      ویرایش توسط Aligood : 09-12-2014 در ساعت 02:36 PM

18. تشکر توسط 6 کاربر از Aligood بابت این پست مفید:

19. کاربر مقابل با این پست Aligood مخالف است:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    21. ارسال پیغام خصوصی :
    22. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      اعتراض ها
      98

پیش فرض عنوان :

Aligood عزیز ،

ما در خدمت شما هستیم .

البته در مورد مورد هایی که ذکر کردی ، بی جواب نخواهم گذاشتشون :

1 - هدف ts اومدن مهم هست .

2 - ماهم نگفتیم شما تیم اصلیتون هست ، چرا که بنده در تمام پست هام اشاره کردم Match ! و واژه ی Cw رو بکار نبردم دوست خوبم .

3 - نیازی نیست ما برد هامون رو علنی کنیم ، چرا که همه از نتایج مسابقات ما خواه و ناخواه آگاه خواهند شد . همچنین قابل به ذکر هست که بگم اگر ما قصد نمایش دادن میداشتیم این کارهارو چند سال پیش که کلن های مطرح (که البته الان تقریبا 4 سال هست منحل شدند) رو میزدیم ، انجام میدادیم . و در این چند ساله ای که میگذره بنده نه در داخل GG , XF و GR مانند اون هارو ندیدم . (امیدوارم پی برده باشی اشاره به چه تیم هایی میکنم که اینطوری دارم حرف به میان میارم)

4 - بنده در این مورد اشاره میکنم به جمله ای مشابه جمله ی امام (ره) :)) : تیم اگر تیم نباشد ، آن تیم ، تیم نیست . (جمله سنگین و مفهومی بطوری که بعضی ها کمرشون خم خواهد شد)

5 - کسی ادعایی بر روی چیزی نداشته و نخواهد داشت ، چرا که روش های Bypass روز به روز افزایش پیدا کرده . (بازهم مفهومی)

--------------------------------

در مورد اون Mac ای هم که میگی مشکل اصلیتون همونه ، رو من نمیدونم دقیقا کدوم مسابقه رو میگی ،

اما اما :

اگر اون Mac ای رو میگید که هی داخلش میگفتید 5 بار منو نایف کردید داخل Pub ، و من در اون مسابقه 5-0 به نفع شمارو به 0-2 به نفع خودمون تبدیل کردم (در مجموع 7 بار Knife شدید) ، حق دارید چرا که واقعا بازی سنگینی براتون بود.

- و من الله توفیق -
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

23. تشکر توسط 7 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    25. ارسال پیغام خصوصی :
    26. تاریخ عضویت
      Jul 2013
      تیم
      MC
      اعتراض ها
      68

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط CpT_MeTi [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      Aligood عزیز ،

ما در خدمت شما هستیم .

البته در مورد مورد هایی که ذکر کردی ، بی جواب نخواهم گذاشتشون :

1 - هدف ts اومدن مهم هست .

2 - ماهم نگفتیم شما تیم اصلیتون هست ، چرا که بنده در تمام پست هام اشاره کردم Match ! و واژه ی Cw رو بکار نبردم دوست خوبم .

3 - نیازی نیست ما برد هامون رو علنی کنیم ، چرا که همه از نتایج مسابقات ما خواه و ناخواه آگاه خواهند شد . همچنین قابل به ذکر هست که بگم اگر ما قصد نمایش دادن میداشتیم این کارهارو چند سال پیش که کلن های مطرح (که البته الان تقریبا 4 سال هست منحل شدند) رو میزدیم ، انجام میدادیم . و در این چند ساله ای که میگذره بنده نه در داخل GG , XF و GR مانند اون هارو ندیدم . (امیدوارم پی برده باشی اشاره به چه تیم هایی میکنم که اینطوری دارم حرف به میان میارم)

4 - بنده در این مورد اشاره میکنم به جمله ای مشابه جمله ی امام (ره) :)) : تیم اگر تیم نباشد ، آن تیم ، تیم نیست . (جمله سنگین و مفهومی بطوری که بعضی ها کمرشون خم خواهد شد)

5 - کسی ادعایی بر روی چیزی نداشته و نخواهد داشت ، چرا که روش های Bypass روز به روز افزایش پیدا کرده . (بازهم مفهومی)

--------------------------------

در مورد اون Mac ای هم که میگی مشکل اصلیتون همونه ، رو من نمیدونم دقیقا کدوم مسابقه رو میگی ،

اما اما :

اگر اون Mac ای رو میگید که هی داخلش میگفتید 5 بار منو نایف کردید داخل Pub ، و من در اون مسابقه 5-0 به نفع شمارو به 0-2 به نفع خودمون تبدیل کردم (در مجموع 7 بار Knife شدید) ، حق دارید چرا که واقعا بازی سنگینی براتون بود.

- و من الله توفیق -
      اون نایفا همه میدونن چطوری میزدی.آخه نیست که بعضیا تو پابلیک آف می کنن تا ss درست بیفته بعد تو مچ آن میکنن اگه کسی حرف زد اشاره به ss میکنن به خاطر همین نایف شدیم داداش.
      در ضمن همون مچی رو میگم که مپ اول 12-6 خوردین بعد یهو از بازی رفتی بیرون و اومدی داخل 12-0 زدی و 1 بار هم نمردی و از 7 فرسخی پشت دیوار میزدیا.
      یادت اومد؟
      ویرایش توسط Aligood : 09-16-2014 در ساعت 11:00 PM

27. کاربر مقابل از Aligood بابت این پست مفید تشکر کرده است:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    29. ارسال پیغام خصوصی :
    30. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      اعتراض ها
      98

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Aligood [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      همون مچی رو میگم که مپ اول 12-6 خوردین بعد یهو از بازی رفتی بیرون و اومدی داخل 12-0 زدی و 1 بار هم نمردی و از 7 فرسخی پشت دیوار میزدیا.
      یادت اومد؟
      دقیقا یادم نمیاد کدوم رو میگی چون ما خیلی از شگفتی ها آفریدیم

31. تشکر توسط 3 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    33. ارسال پیغام خصوصی :
    34. تاریخ عضویت
      Jul 2013
      تیم
      MC
      اعتراض ها
      68

پیش فرض عنوان :

دقیقا یادم نمیاد کدوم رو میگی چون ما خیلی از شگفتی ها آفریدیم
      حیف که ما اون چیزه رو نداریم وگرنه ما هم خیلی شگفتی ها می آفریدیم ز
      np
      match off

35. کاربر مقابل از Aligood بابت این پست مفید تشکر کرده است:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    37. ارسال پیغام خصوصی :
    38. تاریخ عضویت
      May 2014
      اکانت آی دی گیمرنجر
      آی دی گارنا
      آی دی ایکس فایر
      تشکر شده 37 بار در 24 ارسال
      اعتراض ها
      9
      اعتراض شده 11 بار در 5 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Aligood [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      np
      match off
      match off?!!! :D

39. تشکر توسط 2 کاربر از BlaCKK بابت این پست مفید:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    41. ارسال پیغام خصوصی :
    42. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      اعتراض ها
      98

پیش فرض عنوان :

np
      match off
      به هر حال ما در خدمت شما هستیم همچنان ، چه Match On چه Match Off به قول شما ، چه با هک چه بی هک

بدرود

43. تشکر توسط 4 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

collapse مجوز های ارسال و ویرایش