امروز : / ساعت
  • Loading...
  • IP Server Cod4 HC : Cod4.GameRanger.iR

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .
    صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 52
    بـازدیـد هـا : 7519 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :51 بـار
      azadfalah آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Nov 2013
      تشکر شده 58 بار در 33 ارسال
      اعتراض ها
      0
      اعتراض شده 11 بار در 6 پست

پیش فرض عنوان :

خوب یه خونه کلنگی رو بخوام دروست کینم نمیشه که باز سازی کنیم اول باید بکوبیمش منم دارم هر چی برنامه هایی که وجود داره و دست افراد خاص عمومیش میکنم تا فردا یه نفر اومد سرور بفروشه آرکون سرورش از کار

افتاد به چه کنم نیوفته و ...

من در حال قرار دادن آموزش های جدیدم باید اصولی بریم جلو دونبال آنتی چیت باشید این همه میشینید مینویسید به کجا رسیدین ؟ تو سایت های خارجی دونبال آنتی چیت باشید و این آنتی چیت رو رو تمام هاست هاتون

اعمال کنید .

4. تشکر توسط 4 کاربر از azadfalah بابت این پست مفید:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    6. ارسال پیغام خصوصی :
    7. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,968 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط azadfalah [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      خوب یه خونه کلنگی رو بخوام دروست کینم نمیشه که باز سازی کنیم اول باید بکوبیمش منم دارم هر چی برنامه هایی که وجود داره و دست افراد خاص عمومیش میکنم تا فردا یه نفر اومد سرور بفروشه آرکون سرورش از کار

افتاد به چه کنم نیوفته و ...

من در حال قرار دادن آموزش های جدیدم باید اصولی بریم جلو دونبال آنتی چیت باشید این همه میشینید مینویسید به کجا رسیدین ؟ تو سایت های خارجی دونبال آنتی چیت باشید و این آنتی چیت رو رو تمام هاست هاتون

اعمال کنید .
      خوب دمت گرم . داداش منم حرفم همینه .
      روش های مقابله .
      من سایت رو باید کلا یه سرو سامونی بهش بدم البته . داخل همینجا با مشورت و ... میتونیم خیلی کارا انجام بدیم .
      وگرنه منو تو از خیلی وقته باهم دیگه اصلا نه چت کردیم و نه به نظرم مشکلی داشتیم که بخوایم سنگ دشمنی همدیگرو به سینه بزنیم
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

8. تشکر توسط 3 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

azadfalah آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    10. ارسال پیغام خصوصی :
    11. تاریخ عضویت
      Nov 2013
      اعتراض ها
      0

پیش فرض عنوان :

من با کسی مشکلی ندارم و هم هرو هم دوست دارم منم 2 بار سرور اختصاصی خریدم و با اتک پول منو حروم کردن . یه بار 1.8 ملیون دادم به شرکت فراسو و سر اتک 900 هزار تومنم رفت و یه بار هم همین آخر ها از ایران

سرور اختصاصی گرفتم که سر اتک باز پولم رفت و شرمنده چندین نفر شدم چون اسپانسرشون هم بودم . یه بار هم که یه سرور مفتی بهمون داده بودن که معلوم نبود ا کجا بود آقا مهدی اتک دادی و فکر کنم صاحب آی اس پی

کلا سیم سرورو رو کنده بود .

خلاصه همه جای دنیا همینه حالا برای مقابله باهاش باید شروع کنید به جمع آوری ااطلاعات من سرور زده بودم دیدم که یوسف میاد تو سرور ادمین میشه سرورو خراب میکنه . رفتم دونبالش و فهمیدم چی کار کرد و الان آموزششو دارم آماده میکنم چون همه باید بلد باشند و استافده کنن تا ادمین ها جلوش رو ببندن و در آخر شما برید بچرخید آنتی چیت مناسب پیدا کنید

موفق باشید

12. تشکر توسط 4 کاربر از azadfalah بابت این پست مفید:

13. کاربر مقابل با این پست azadfalah مخالف است:

Ro]M[eL آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    15. ارسال پیغام خصوصی :
    16. تاریخ عضویت
      Feb 2014
      تشکر شده 442 بار در 227 ارسال
      اعتراض ها
      54
      اعتراض شده 67 بار در 47 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط cpt_meti [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      خوب دمت گرم . داداش منم حرفم همینه .
      روش های مقابله .
      من سایت رو باید کلا یه سرو سامونی بهش بدم البته . داخل همینجا با مشورت و ... میتونیم خیلی کارا انجام بدیم .
      وگرنه منو تو از خیلی وقته باهم دیگه اصلا نه چت کردیم و نه به نظرم مشکلی داشتیم که بخوایم سنگ دشمنی همدیگرو به سینه بزنیم
      مهدی جان من چندتا دوست دارم از دستاندرکاران پلاس مستر هستند که آنتی چیت میسازن ... برنامه نویس های خوبی هم هستند ...
      اگر میخواید بگید من همانگ کنم یا خودتون باهاشون حرف بزنید ... فعلا هر هکی اومده برای mw3 اینا آنتی چیتش رو ساختن ... نمیدونم این هم بشه یا نه والا ...
      ولی امتحانش ضرر نداره ... داره !؟

17. تشکر توسط 2 کاربر از Ro]M[eL بابت این پست مفید:

TazrooooZ آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    19. ارسال پیغام خصوصی :
    20. تاریخ عضویت
      Aug 2013
      تیم
      |R.S|
      اکانت آی دی گیمرنجر
      RA[9]GeRs
      آی دی گارنا
      lifegood2222
      آی دی ایکس فایر
      ramintagers
      تشکر شده 639 بار در 348 ارسال
      اعتراض ها
      76
      اعتراض شده 118 بار در 87 پست

پیش فرض عنوان :

من خودم یکی از قدیمی های گیم رنجر هستم........نمیخوام ادعا کنم که بازیم خیلی خوبه یا این حرفا.......

قبلا ملت تا میخواستن برن تو یه سرور باید 100بار سعی میکردن..حالا برن تو..یا هی تایم اوت بخورن..نت دیسکانت شه......یا حالا بقیه چیزا..
      قبلا اصلا هکو اینجور چیزا نبود...قبلا همه باهم دوست بودن محیط سالم بود..الان تو هر سرور گیم رنجر میری 20 نفر باشه دقیقن حاظرم شطرط ببندم 10تاش هکره..
      الان یکی میاد راه چند ساله ی که یه پلیر واسه پرو شدن یا بهتر بگم حرفه ای شدن طی کنه رو توی یه شب میره..واقعان میشه گفت که هیچ فرقی بین من که دارم چند سالی هست cod 4 پلی میدم و اونی که یه شب اومده وداره در سطح من پلی میکنه نیست..
      خلاصش کنم..من که گیم رنجر خیلی کم میام...مثل قدیم..بیشتر توی گارنا و xf فعالیت میکنم..
      در جواب اقا متی که گفتن چرا نخووایم اوضاع رو درست کنیم...دادش بنظر من اصلاح گیم رنجر ممکن نیست..اگر توجه کنی دیگه ابر قدرتای گیم رنجر نیست..منظورم از ابر قدرتا کلنا و بازیکنای قدیمی هستن..

میتونم بگم که بهترین راه نجات گیم رنجر..برگشت کلن ها و بازیکنای قدیمی هست.

فقط میتونم بگم...........خدا بیامرزه دوران طلایی گیم رنجر..رو...
      یه حرف میزنم در مورد همه دوستان صدق میکنه.
      دندونی که لقه رو باید کشید : اولش درد داره.....

بعدش حس خالی بودن جاش چند روز روی اعصابته.....

بعدش هم انگار نه انگار که روزی دندونی اونجا بوده!

و این درست حکایت بعضی از آدمای زندگیمونه......

21. کاربر مقابل از TazrooooZ بابت این پست مفید تشکر کرده است:

22. کاربر مقابل با این پست TazrooooZ مخالف است:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    24. ارسال پیغام خصوصی :
    25. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,968 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط azadfalah [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      من با کسی مشکلی ندارم و هم هرو هم دوست دارم منم 2 بار سرور اختصاصی خریدم و با اتک پول منو حروم کردن . یه بار 1.8 ملیون دادم به شرکت فراسو و سر اتک 900 هزار تومنم رفت و یه بار هم همین آخر ها از ایران

سرور اختصاصی گرفتم که سر اتک باز پولم رفت و شرمنده چندین نفر شدم چون اسپانسرشون هم بودم . یه بار هم که یه سرور مفتی بهمون داده بودن که معلوم نبود ا کجا بود آقا مهدی اتک دادی و فکر کنم صاحب آی اس پی

کلا سیم سرورو رو کنده بود .

خلاصه همه جای دنیا همینه حالا برای مقابله باهاش باید شروع کنید به جمع آوری ااطلاعات من سرور زده بودم دیدم که یوسف میاد تو سرور ادمین میشه سرورو خراب میکنه . رفتم دونبالش و فهمیدم چی کار کرد و الان آموزششو دارم آماده میکنم چون همه باید بلد باشند و استافده کنن تا ادمین ها جلوش رو ببندن و در آخر شما برید بچرخید آنتی چیت مناسب پیدا کنید

موفق باشید
      آقا خلاصه اگر اتکی چیزی قبلا دادم به سرور هات ، شرمنده . الانم کاری نمیشه کرد که اونا جبران شه .
      تنها کاری که میتونم بکنم عذرخواهی هست . امیدوارم که دیگه از دست من ناراحت نباشی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ro]M[eL [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      مهدی جان من چندتا دوست دارم از دستاندرکاران پلاس مستر هستند که آنتی چیت میسازن ... برنامه نویس های خوبی هم هستند ...
      اگر میخواید بگید من همانگ کنم یا خودتون باهاشون حرف بزنید ... فعلا هر هکی اومده برای mw3 اینا آنتی چیتش رو ساختن ... نمیدونم این هم بشه یا نه والا ...
      ولی امتحانش ضرر نداره ... داره !؟
      نظر خوبیه . یه صحبتی بکن . همون هک Summer رو که دیگه تقریبا پیشرفته ترین هک هست رو هم بهشون بده .
      اگر بتونند چیزی طراحی کنند یا نظرشون رو ابلاغ کنند خیلی خوب میشه .
      نقل قول نوشته اصلی توسط RA[9]GeRs [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      من خودم یکی از قدیمی های گیم رنجر هستم........نمیخوام ادعا کنم که بازیم خیلی خوبه یا این حرفا.......

قبلا ملت تا میخواستن برن تو یه سرور باید 100بار سعی میکردن..حالا برن تو..یا هی تایم اوت بخورن..نت دیسکانت شه......یا حالا بقیه چیزا..
      قبلا اصلا هکو اینجور چیزا نبود...قبلا همه باهم دوست بودن محیط سالم بود..الان تو هر سرور گیم رنجر میری 20 نفر باشه دقیقن حاظرم شطرط ببندم 10تاش هکره..
      الان یکی میاد راه چند ساله ی که یه پلیر واسه پرو شدن یا بهتر بگم حرفه ای شدن طی کنه رو توی یه شب میره..واقعان میشه گفت که هیچ فرقی بین من که دارم چند سالی هست cod 4 پلی میدم و اونی که یه شب اومده وداره در سطح من پلی میکنه نیست..
      خلاصش کنم..من که گیم رنجر خیلی کم میام...مثل قدیم..بیشتر توی گارنا و xf فعالیت میکنم..
      در جواب اقا متی که گفتن چرا نخووایم اوضاع رو درست کنیم...دادش بنظر من اصلاح گیم رنجر ممکن نیست..اگر توجه کنی دیگه ابر قدرتای گیم رنجر نیست..منظورم از ابر قدرتا کلنا و بازیکنای قدیمی هستن..

میتونم بگم که بهترین راه نجات گیم رنجر..برگشت کلن ها و بازیکنای قدیمی هست.

فقط میتونم بگم...........خدا بیامرزه دوران طلایی گیم رنجر..رو...
      دوست عزیز نیازی به پلیر های قدیمی و کلن های قدیمی نیست .
      همین جمعی که الان فعالیت دارند داخل گیمرنجر هم کفایت میکنه . ما که نمیخوایم برای کسانی که الان داخل گیمرنجر نیستن کاری انجام بدیم . میخوایم برای کسانی که در حال حاضر فعال هستند کاری انجام بدیم با همکاری خودشون.
      و این 100% امکان پذیر هست بدون هیچ گونه شکی .
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

26. تشکر توسط 2 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

azadfalah آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    28. ارسال پیغام خصوصی :
    29. تاریخ عضویت
      Nov 2013
      اعتراض ها
      0

پیش فرض عنوان :

بابت اتک هایی که از من خوردی هم متاسفم ...

30. تشکر توسط 2 کاربر از azadfalah بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    32. ارسال پیغام خصوصی :
    33. تاریخ عضویت
      Jan 2015
      تیم
      [T/R/C]
      تشکر شده 87 بار در 32 ارسال
      اعتراض ها
      4
      اعتراض شده 4 بار در 4 پست

پیش فرض عنوان :

دوستان خواهشا کسی که ناراحت هست از دست می به خاطر اتک آی دی من رو ادد کنه براش جبران می کنم.
      nickname :GorGo

34. تشکر توسط 4 کاربر از GorGo بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    36. ارسال پیغام خصوصی :
    37. تاریخ عضویت
      Jun 2014
      تیم
      [999]
      اکانت آی دی گیمرنجر
      3987934
      آی دی گارنا
      168558344
      آی دی ایکس فایر
      Memphis2015
      تشکر شده 276 بار در 132 ارسال
      اعتراض ها
      28
      اعتراض شده 129 بار در 59 پست

پیش فرض عنوان :

ارمان داداش تو کارت درسته اقایی ولی کی جلو این یوسف میگیره یه کلام اینو بگید ؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط GorGo [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      دوستان خواهشا کسی که ناراحت هست از دست می به خاطر اتک آی دی من رو ادد کنه براش جبران می کنم.
      شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر…
      شخصیت من چیزیه که من هستم…
      اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی ツ

آفـلایـن
      کاربر سایت
    39. ارسال پیغام خصوصی :
    40. تاریخ عضویت
      May 2014
      اکانت آی دی گیمرنجر
      آی دی گارنا
      آی دی ایکس فایر
      تشکر شده 37 بار در 24 ارسال
      اعتراض ها
      9
      اعتراض شده 11 بار در 5 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط GorGo [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      من از این میسوزم که شما میگین نمیدونم 3 ساله پلی میکنم و اون زمون خیلی خوب بود موقعیتم... چرا با افرادی مثل یوسف هکر همکاری و کارای اونو انجام میدادید؟؟؟؟ دلیل این کاراتون چی بود؟؟؟ به نظر من گیم رنجر یه محلیه که همه واسه گیم نمیان... یه سریا اهداف دیگه ای دارن... مثلا اگه میخوای اثبات کنی آقای گورگو پشیمان شدی برو از یوسف هکر(البته اگر این شخص اتک میداده و سرورارو آف میکرده) بر علیه او شکایت کن پدرشو در بیارن تا عبرتی بشه واسه خودت و بقیه ... اگرم نمیخوای ان پی... ما که کاره ای نیسیم... به امیـــــــد موفقیتتون...

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

collapse مجوز های ارسال و ویرایش