امروز : / ساعت
  • Loading...
  • مرجع فروش سرور رو گیم رنجر با قیمت های بسیار مناسب از دو دیتاسنتر مختلف

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .
    صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 52
    بـازدیـد هـا : 7113 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :51 بـار
      CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,967 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

4go11 عنوان : گیم رنجر ؟ اتک ها ؟ سرور ها ؟ کجا داریم میریم ؟ ... تاپیک طرح جامع سامان بخشی

به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست
      با سلام خدمت دوستان عزیز .

بعد از مدت ها دوباره شاهد این هستیم که تاپیکی مربوط به دغدغه اصلی گیم رنجری ها زده شده .

داخل این تاپیک به ریشه یابی دغدغه اصلی تمام گیمرنجری ها میپردازیم و برخی مسائل رو روشن میکنیم .

-------------------------

دوستان عزیز ؟ چقدر گیم رنجر خوب شده نه ؟ نه سروری ، نه تیمی ، نه مسابقاتی که بشه روش حساب کرد ، نه حتی بچه های قدیم :)

راستی چرا سرور ها داخل گیم رنجر تا میان بالا مورد حمله و اتک قرار میگیرند ؟ چرا این دوستانی که اتک میدند به سرور اینقدر برای خودشون دردسر درست میکنند ؟

آیا مشکلی شخصی ای کسی با کسی داره ؟ یا مشکل شخصی با ادمین گیمرنجر دارید ؟ آیا مسئله هست داخل گیمرنجر که شمارو اذیت میکنه ؟

الان واقعا چقدر دیگه میخوایم همینطوری پیش بریم ؟ تا کجا ؟ فایدش چیه ؟ فایدش اینه که فقط پشت سرمون هزار جور حرف و چرت و پرت باشه ، دروغه ؟ فقط تا هرکس دید مارو بهمون یه چیزی بگه ، دروغه ؟ فقط جلومون جلوی همه بد باشه ، دروغه ؟ اندازه یه تار مو هم ارزشی نداشته باشیم در مقابل دیگران ، دروغ میگم ؟

الان دست برد رو کیا دارند حالا ؟ ما گیمرنجری ها ؟ که حتی نمیتونیم گلیم خودمون رو از آب بکشیم بیرون و با خودمون کلی اختلاف داریم ، یا افرادی که داخل گارنا و xf بدون هیچ مشکلی خاصی دارند روز به روز پیشرفت بیشتری میکنند؟

این کار میدونید مثل چی میمونه ؟ دقیقا مثل این هست که شما رقیب اصلیتون بغل دستتون مثل همسایتون باشه ، بعد داخل خانواده خودتون شما مشکلی درست کنید . حالا با این حال اون رقیبه خوشحال میشه و بیشتر سعیش رو میکنه یا برعکس ؟

-----------

سوال زیاده بخدا ، جواب ها هم در حد آره و خیر هستند ، ولی به نظرم بریم سر اصل مطلب بهتر باشه .

درخواست من از دوستانی که تا الان به سرور های گیمرنجر اتک میدادند :

دوستان عزیز ، من به شخصه خودم که میدونید و اطلاع دارید ، از مدت خیلی زیادی هست داخل این مجموعه فعالیت دارم و این فعالیت ها از قبیل اتک ، ایجاد اختلال ، سرور زدن ، سرورر خوابوندن و ... رو پشت سر گذاشتم .

تنها ویژگی که اون چند مورد از قبیل اتک و ... برای من داشتند ، چیزی نبود جز : بد نام شدن ، گرفتن جلوه ی بسیار کثیفی در مقابل همه ، انواع تهمت ها و فوش ها که پشت سر و جلوم بود ، از بین رفتن شان و منزلت خودم و ...

یعنی خدارو شاهد میگیرم جز همون موارد چیز دیگه ای برای بنده نداشت .

نتیجه ای که بعد از 6 ماه من دریافت کردم این بود که خاک بر سر من ، که دارم روی محیطی که داخلش اصلا بزرگ شدم و کلی رفیق دارم ایجاد اختلال میکنم . زمانی که به این نتیجه رسیدم خیلی هم دیر نبود و دوباره تونستم سریع اوضاع رو جمع و جور کنم و سامان ببخشم به اوضاع کلی .

چرا سری رو که درد نمیکنه دستمال ببندیم ؟ واقعا آیا این کار عاقلانه هست ؟

تا کی میخواید بر ضد هم مجموعه ای هاتون باشید ؟ تا کی فوش و توهین و تهمت ؟

پس بیاید تا از این آشفتگی خودمون رو نجات بدیم . بیاید با یک تصمیم و تفکر جدی این اوضاع نابسامان رو بهش سامان ببخشیم . بیاید تا معنی لدت بردن از این محیط رو به همه نشون بدیم . بیاید کینه ها و دشمنی هارو کنار بگذاریم .

این تاپیک مخصوص همه هست . کسایی که تا قبل از این موضوع تو کار اتک بودند ، کسایی که با کسی دعوای و درگیری شخصی دارند و خلاصه کل مجموعه سایت و گیمرنجر.

ما همه باید به این حقیقت برسیم که همیشه صلح بهتر از اختلاف و کدورت هست .

داخل این تاپیک همه در بیان کردن عقیده هاشون آزاد هستند ، دوستانی که میخوان مطلبی رو بگند ، دوستانی که میخوان عذرخواهی کنند ، دوستانی که میخوان احساسشون رو بیان کنند و خلاصه همه .

اگر هم کسی هست که اکانتش از سایت Ban هست ، هرکی میخواد باشه ، هر کی ، حتی یوسف ، به من داخل Gr پیام بده تا اوکی کنم . در ضمن من تمام Block list رو پاک کردم .

----------------------------
      فقط در پایان من یک مسئله که مربوط به آرمان Gorgo هست رو بیان کنم .

من دیشب داخل تیم اسپیک داشتم باهاش حرف میزدم . من خودم بدون اینکه بخوام از خودم تعریف کنم میگم ، تا چند دقیقه با کسی حرف بزنم میفهمم طرف چیکارس .

حرفایی که خود آرمان به من زد میدونید چی بود ؟

آرمان گفت که متی الان خیلی خودم پشیمون شدم ، خداشاهده من تا الان نشده از کسی پول بگیرم و سرورشو ندم یا بخوام حق کسی رو بخورم . ولی به واسطه همین اتک دادن ها الان همه به من میگن کلاه بردار و کلی حرف ناجور و رکیک پشت سرم میزنن .

جایتعجب نداره این حرف ها . این حرف ها همون چیزایی هست که من خدمتتون گفتم . همون ویژگی هایی هست که از طریق اون فعالیت میاد براتون . تنها ویژگی این کار همین هست که بعدا خودتون همین حسی که آرمان گفت رو پیدا میکنید .

من که آرمان رو بخشیدم ، شما هم اگر تا قبل از این موردی باهاش داشتید بیاید کنار بزار اختلافات رو . باور کنید کنار زدن اختلافات هیچ کسر شانی نیست برای کسی . اتفاقا بالا بردن منزلت خودتون رو در بر داره .
      ------------------------

من عذرخواهم وقتتون رو گرفتم . در پایان هم میخوام بگم که اگر حرف هایی که زدم روتون تاثیر داشت پس بیاید تا محیطی جذاب و توپ برای خودمون رقم بزنیم . اگرم که میگید این هایی که عرض کردم یه مشت چرندیات بود ، که دیگه خداوکیلی من ذهنم به جای دیگه ای نمیرسه .

همه ی شما گیمرنجری های عزیز حقتون هست که لذت ببرید از محیط .

در ضمن دیگه به حرف های گذشته هم کاری نداشته باشید . اگر کسی به کسی فوشی داده ، تهمتی زده و ... دیگه از یادتون ببریدش .

حتی اگر من به هرکدوم از شما تا به قبل از این تهمتی زدم ، فوشی دادم ، حرف نابجایی زدم واقعا عذر میخوام . امیدوارم که ببخشید .

در پناه حق ، موفق ، موید ، پیروز ، سربلند و شاد باشید .

پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

آفـلایـن
      کاربر سایت
    5. ارسال پیغام خصوصی :
    6. تاریخ عضویت
      Sep 2014
      تیم
      *W!LD*
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1998271
      تشکر شده 58 بار در 12 ارسال
      اعتراض ها
      9
      3 بار از ایشان اعتراض شده است

پیش فرض عنوان :

این یوسف هکر خیلی ... بگو پایه پی سی ..... نکن مردی بیا رو در رو صد بار ادررس دادم بلاک کرده برا منم قبلا همین شرایط پسش اومد بیخی

7. تشکر توسط 4 کاربر از ToUs3 بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    9. ارسال پیغام خصوصی :
    10. تاریخ عضویت
      Jun 2014
      تیم
      [999]
      اکانت آی دی گیمرنجر
      3987934
      آی دی گارنا
      168558344
      آی دی ایکس فایر
      Memphis2015
      تشکر شده 276 بار در 132 ارسال
      اعتراض ها
      28
      اعتراض شده 129 بار در 59 پست

پیش فرض عنوان :

سلام تو این پست واقعا میخواهم بگم که خالا شاید افرادی که من را میشناسن بدونن که من توی گیم رانجر چقدر سرور ران کرده باشم.
      بدونید که این دوست عزیزمان اقای ارمان باور کنید مرد هست این جاش مرده که وقتی یه حرف میزنه مثل یه کوه استوار سر حرف اش هست!
      مثل این اقا یوسف نیست.... **** همه میشناسنش که پول میگیره و به هیچ کس سرور تحویل نمیده ولی مردم باز هم از روی جهل نادانی میرن ازش سرور میخرن و این کارش هم خوشم میاد که رفته تو سایت اش علامت جمهوری اسلامی ایران وزارت اطلاعات...حرف واس گفتن ندارم ...... =))))))))))))))
      شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر…
      شخصیت من چیزیه که من هستم…
      اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی ツ

11. تشکر توسط 5 کاربر از Memphis بابت این پست مفید:

اخراج شده
      تشکر شده 807 بار در 328 ارسال
      اعتراض ها
      170
      اعتراض شده 265 بار در 138 پست

پیش فرض عنوان :

اين کارا بي فايدس
      باز دم گورگو گرم که پول ميگيره سرور ميده
      اون يوسف از خود من و خيليا پول گرفته و سرور نداده.
      فکر ميکني با همچين پستي ادم ميشه و ديگه حروم خوريو ميزاره کنار؟ من نميگم پستت چرته اما اوني افرادى مثل يوسف هيچ موقع دس از کاراشون بر نميدارن. مگه اينکه اقدام عملي صورت بگيره.

13. تشکر توسط 4 کاربر از Crusher بابت این پست مفید:

ƙrɗ ฬծレƒ آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    15. ارسال پیغام خصوصی :
    16. تاریخ عضویت
      Apr 2014
      تیم
      .:KRD:.
      اکانت آی دی گیمرنجر
      5761652
      آی دی گارنا
      arash.wolf
      آی دی ایکس فایر
      krdwolf
      تشکر شده 186 بار در 133 ارسال
      اعتراض ها
      30
      اعتراض شده 12 بار در 10 پست

پیش فرض عنوان :

یکی دو نفر تو گیم رنجر هستن که ابروی کل بازیکن های گیم رنجر رو بردن همینه دیگه آدم میره گارنا مارنا رو نمیکنه بگه گیم رنجریه یا میگن هکری یا میگن نوبی

17. کاربر مقابل از ƙrɗ ฬծレƒ بابت این پست مفید تشکر کرده است:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    19. ارسال پیغام خصوصی :
    20. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      اعتراض ها
      98

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط ToUs3 [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      این یوسف هکر خیلی ... بگو پایه پی سی ..... نکن مردی بیا رو در رو صد بار ادررس دادم بلاک کرده برا منم قبلا همین شرایط پسش اومد بیخی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Memphis [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      سلام تو این پست واقعا میخواهم بگم که خالا شاید افرادی که من را میشناسن بدونن که من توی گیم رانجر چقدر سرور ران کرده باشم.
      بدونید که این دوست عزیزمان اقای ارمان باور کنید مرد هست این جاش مرده که وقتی یه حرف میزنه مثل یه کوه استوار سر حرف اش هست!
      مثل این اقا یوسف نیست.... **** همه میشناسنش که پول میگیره و به هیچ کس سرور تحویل نمیده ولی مردم باز هم از روی جهل نادانی میرن ازش سرور میخرن و این کارش هم خوشم میاد که رفته تو سایت اش علامت جمهوری اسلامی ایران وزارت اطلاعات...حرف واس گفتن ندارم ...... =))))))))))))))
      نقل قول نوشته اصلی توسط Crusher [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      اين کارا بي فايدس
      باز دم گورگو گرم که پول ميگيره سرور ميده
      اون يوسف از خود من و خيليا پول گرفته و سرور نداده.
      فکر ميکني با همچين پستي ادم ميشه و ديگه حروم خوريو ميزاره کنار؟ من نميگم پستت چرته اما اوني افرادى مثل يوسف هيچ موقع دس از کاراشون بر نميدارن. مگه اينکه اقدام عملي صورت بگيره.
      در نا امیدی بسی امید است*****************پایان شب سیه سپید است

نقل قول نوشته اصلی توسط krd wolf [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      یکی دو نفر تو گیم رنجر هستن که ابروی کل بازیکن های گیم رنجر رو بردن همینه دیگه آدم میره گارنا مارنا رو نمیکنه بگه گیم رنجریه یا میگن هکری یا میگن نوبی
      بله همینطوره متاسفانه . ولی اوضاع قابل بازگردانی به حالت اولیه هست .
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

21. تشکر توسط 4 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    23. ارسال پیغام خصوصی :
    24. تاریخ عضویت
      Jan 2015
      تیم
      [T/R/C]
      تشکر شده 87 بار در 32 ارسال
      اعتراض ها
      4
      اعتراض شده 4 بار در 4 پست

پیش فرض عنوان :

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
      بنده رو شاید بشناسید ولی برای دوستانی که منو نمی شناسن اینو بدونن که من شاید اتک داده باشم شاید فوش داده باشم ولی پول کسی رو نخوردم این 1
      2اینکه بنده به خاطر کارهایی که کردم از همتون معذرت می خوام و همه جوره می تونم دل شما رو راضی کنم حتی اگر نیاز باشه اونی که سرورش به دست من پهنای باندش تموم شده اگر بیاد و مارو حلال کنه من براش سرورشو با هزینه ی خودم ران می کنم .
      تنها دلیلی که از این کار اومدم بیرون این بود که شان و احترامی که 3سال پیش برا من می زاشتن از بین رفته و می خوام به جوری باز مثل قبل شم که با کمک شما می تونم همون trcH!tLeRهستم که سال پیش تو هر سرور تیم اسپیکی می رفتم سرور ادمین بودم به خاطر اینکه خوبی کرده بودم .
      خلاصه سرتون رو درد آوردم از همتون معذرت می خوام حلال کنید

25. تشکر توسط 16 کاربر از GorGo بابت این پست مفید:

azadfalah آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    27. ارسال پیغام خصوصی :
    28. تاریخ عضویت
      Nov 2013
      تشکر شده 58 بار در 33 ارسال
      اعتراض ها
      0
      اعتراض شده 11 بار در 6 پست

پیش فرض عنوان :

آقا مهدی . شما که دیگه نگو اصلا پول کسیو نخوردی فقط تا چند ماه روم با موضوع فوش به شما مشاهده میکردیم .
      ویرایش توسط azadfalah : 01-12-2015 در ساعت 05:05 PM

29. تشکر توسط 5 کاربر از azadfalah بابت این پست مفید:

30. 3 کاربر مقابل با این پست azadfalah مخالف هستند:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    32. ارسال پیغام خصوصی :
    33. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      اعتراض ها
      98

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط azadfalah [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      آقا مهدی . شما که دیگه نگو اصلا پول کسیو نخوردی فقط تا چند ماه روم با موضوع فوش به شما مشاهده میکردیم .
      سجاد جان داخل تاپیک تنوشتم که من خودمم قبلا همین وضعیت رو داشتم . کسی نگفت من موردی نداشتم قبلا . چرا داشتم اتفاقا .
      ولی بعدا درست کردم اوضاع رو . اما الان چی ؟
      چرا نخوایم اوضاع رو دوباره درست کنیم ؟

34. تشکر توسط 5 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    36. ارسال پیغام خصوصی :
    37. تاریخ عضویت
      Jun 2014
      تیم
      [999]
      اکانت آی دی گیمرنجر
      3987934
      آی دی گارنا
      168558344
      آی دی ایکس فایر
      Memphis2015
      تشکر شده 276 بار در 132 ارسال
      اعتراض ها
      28
      اعتراض شده 129 بار در 59 پست

پیش فرض عنوان :

[مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] ... ...
      شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر…
      شخصیت من چیزیه که من هستم…
      اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی ツ

38. کاربر مقابل از Memphis بابت این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

collapse مجوز های ارسال و ویرایش