امروز : / ساعت
  • Loading...
  • مرجع فروش سرور رو گیم رنجر با قیمت های بسیار مناسب از دو دیتاسنتر مختلف

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .
    نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    بـازدیـد هـا : 255 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :2 بـار
    هشدار !! این موضوع قفل شده است و فقط مدیران انجمن اجازه پاسخ به این موضوع را دارند
      Red[Eagle] آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر ارشد
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Dec 2015
      تیم
      |L.P|
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2950187
      آی دی گارنا
      TMBAX2020
      تشکر شده 217 بار در 198 ارسال
      اعتراض ها
      38
      اعتراض شده 14 بار در 12 پست

پیش فرض عنوان : کلام اخر با دوستمون Cod4x

با سلام خدمت کاربران گرامی یه تعداد دوستان هستن تازه یاد گرفتن vps یعنی چی و شاخ بازیشون شروع میشه ، اول تا اخر راه رو خودمون بهشون یاد دادیم اینقدر خ.ایه مالیمون کردن تا ... یه سری چیزا یاد دادیم بهشون و یادگرفتن البته به ایناش کار نداریم اقا جان حرف ما اینه دیگه شاخ بازیتون یعنی چی؟ نه دقیقا یعنی چی ؟ چرا میای زر میزنی میرینی به اعصاب ما که بیایم این کارو باهات کنیم

خب امروز تصمیم گرفتم حال یکیشونو بگیریم تا شاخ بازیا کم بشه ! جناب Cod4x اقا مرتضی موعدت
      سرور تیم اسپیکشون هک شد
      سرور گیمشون هم هک شد
      و از همه اصلی تر کل سرور مجازیشون رو کرک کردیم تا ...

خب میریم سراغ مدارک

اول تیم اسپیک : [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

حال سراغ سرور گیمشون : قبل از هک :[مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

و بعد از هک [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

عبرتی برای ایشون و دیگران که دیگه .... نکنید
      تا دیروز اموزش والهک تو وبلاگش بودن به قول خودش سایت! حالا ... دیگه می خواهد ما رو هک و کرک کنه
      ---------------------------

اپدیت 31 خرداد ایشون باز سرور هاشونو دان کردیم ولی بدون اتک و این چیزا یه جوری اتک هم حساب میشه حالا شاید پابلیکش کردیم

به هر حال

لیست چت ها خوندن در حد 3 دقیقه منو بلاک می کرده مجبور بود تو سرور مجازی با یه اکانت دیگه همزان بهش پیام بدم که خودمو دوست خودم جا بزنم

عکس ها

اولش فک کرد شوخی می کنیم که ... اول از خودم تو هاست
      [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] دوم از خودم رو سرور مجازی که همزمان باهاش چت می کردم که تهدید پلیس فتا کرد :| بعد ایشون ترک هستند و خونشون تبریز هستش و کاملا با ایپیشون اشنایی دارم ای پی سرور مجازیشون اورده می گه من اینو اورده خونه[مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] و [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] دوم

خیلی بهم فشار اومد یه دروغ گفت که ... کسی که نمی دونه اصلا سرور مجازی چیه کولو چیه و مجازی سازی چیه می گه سرور اوردم خونه ! اصلا ترکیدم

دوباره دعوا شد و بازم سرور زد و خواست تست کنه و خودتون خوندید که چی گفت و ... ایندفع هم دانشون کردیم [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

فک کنم دیگه اتمام حجت باشه و ... خلاصه اینم داستان ما با ایشون و ... امیدوارم هر جا هستند عقل بیشتری درست کنند همینطوری خدا به من صبری بده که با اینا کل کل نکنم و کل کلشون نکنم

یا علی حق نگهدار
      تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
      ویرایش توسط Red[Eagle] : 06-21-2017 در ساعت 12:43 AM
      ‏‏اگه يه درصد برنامه هايی كه شبا ميريزم رو فردا صبحش انجام ميدادم
      الان تو شركت گوگل داشتم به كارمندام زور ميگفتم.

4. کاربر مقابل از Red[Eagle] بابت این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_NAZI آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر آزمایشی
    6. ارسال پیغام خصوصی :
    7. تاریخ عضویت
      Nov 2013
      اکانت آی دی گیمرنجر
      4137309
      آی دی گارنا
      NoBoGHKing
      آی دی ایکس فایر
      KINGRANGER
      تشکر شده 210 بار در 120 ارسال
      اعتراض ها
      28
      اعتراض شده 6 بار در 5 پست

پیش فرض عنوان : پاسخ : کلام اخر با دوستمون Cod4x

کارت یکم بد بود.ولی باید میشد.تا درسی باشه برای بقیه.

Red[Eagle] آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر ارشد
    9. ارسال پیغام خصوصی :
    10. تاریخ عضویت
      Dec 2015
      تیم
      |L.P|
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2950187
      آی دی گارنا
      TMBAX2020
      تشکر شده 217 بار در 198 ارسال
      اعتراض ها
      38
      اعتراض شده 14 بار در 12 پست

پیش فرض عنوان : پاسخ : کلام اخر با دوستمون Cod4x

اپدیت 31 خرداد ایشون باز سرور هاشونو دان کردیم ولی بدون اتک و این چیزا یه جوری اتک هم حساب میشه حالا شاید پابلیکش کردیم

به هر حال

لیست چت ها خوندن در حد 3 دقیقه منو بلاک می کرده مجبور بود تو سرور مجازی با یه اکانت دیگه همزان بهش پیام بدم که خودمو دوست خودم جا بزنم

عکس ها

اولش فک کرد شوخی می کنیم که ... اول از خودم تو هاست
      عکس دوم از خودم رو سرور مجازی که همزمان باهاش چت می کردم که تهدید پلیس فتا کرد :| بعد ایشون ترک هستند و خونشون تبریز هستش و کاملا با ایپیشون اشنایی دارم ای پی سرور مجازیشون اورده می گه من اینو اورده خونه عکس و عکس دوم

خیلی بهم فشار اومد یه دروغ گفت که ... کسی که نمی دونه اصلا سرور مجازی چیه کولو چیه و مجازی سازی چیه می گه سرور اوردم خونه ! اصلا ترکیدم

دوباره دعوا شد و بازم سرور زد و خواست تست کنه و خودتون خوندید که چی گفت و ... ایندفع هم دانشون کردیم عکس

فک کنم دیگه اتمام حجت باشه و ... خلاصه اینم داستان ما با ایشون و ... امیدوارم هر جا هستند عقل بیشتری درست کنند همینطوری خدا به من صبری بده که با اینا کل کل نکنم و کل کلشون نکنم
      ‏‏اگه يه درصد برنامه هايی كه شبا ميريزم رو فردا صبحش انجام ميدادم
      الان تو شركت گوگل داشتم به كارمندام زور ميگفتم.

collapse مجوز های ارسال و ویرایش