امروز : / ساعت
  • Loading...
  • مرجع فروش سرور رو گیم رنجر با قیمت های بسیار مناسب از دو دیتاسنتر مختلف

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .
    نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    بـازدیـد هـا : 202 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :3 بـار
      Mafia آواتار ها
      آفـلایـن
      کاپیتان تیم
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Mar 2015
      تیم
      [T.F.H]
      اکانت آی دی گیمرنجر
      6247342
      آی دی گارنا
      m3termafia
      آی دی ایکس فایر
      m3termafia
      تشکر شده 141 بار در 106 ارسال
      اعتراض ها
      1
      اعتراض شده 56 بار در 44 پست

Python عنوان : Cod4 عن است یا نه مسئله این است

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
      همونطور که میدونید واقعا ریده شده به همه چی حتی گیم رنجر که حتی سازندش دیگه یه اپدیتم نمیده براش
      کالاف ۴ دیگه واقعا شورش در اومده یه سرور پیدا نمیشه که کانفیگش درست باشه،ادمین داشته باشه و ادمینش نوب نباشه،چیتر نداشته باشه،یه مپ متفاوت از کرش داشته باشه
      یادم میاد وقتی دوسال پیش اومدم گیم رنجر مدام رو سرور pg بودم یعنی تقریبا بهترین سرور بود با توجه به شرایط منم یه نوب بودم که نمیدونستم تیم اسپیک چیه تا گذشت و بعد از چند روز با لورنزو اشنا شدم که الان تو کلن پی جی هست من درست یادمه بهش گفتم داش میشه سرور زدنو به منم یاد بدی بخیل بازی در اوردو از زیرش در رفت بعدش اونقدر پیشرفت کردم که همین لورنزو از من اسکریپت میخواست:]
      تا اینکه پچ جدید اومد و سرورای ایرانی فلج شدن
      بعد یه نفر پچو ساخت و افرادی مثل حمزه غانمی یا ازاد فلاح فروختنش ۳۲ تومن خالص و سود کردن
      تا اون زمان من کلن tfh رو ساختم و پیشرفت کردیم و بعد با ورود افرادی که نام نمیبرم موجب چیتر شدن کلن شدن دقت کردین که درختو موریانه برداره اخرش کلش فاسد میشه
      چیت بین اعضای کلن معمول شده بود و در این حال یه شخص خاص جانشین من تو کلن بود:)
      من که برگشتم حساب بعضیارو کفشون گذاشتم و بعضی دوستان اسم گیم رنجرشونو برا من فوش کردن:]
      درحالی که من تو عمرم بالاتر از nr نزدم اونم برای تست اسکریپت انتی چیت:]
      من چنتا سرور زدم و حتی یه سرورم از پی جی خریدیم
      تا امروز که بسیاری از دوستان رفتن و بای دادن و چنتا چیتر و نوب و بچه های ۱۰-12 ساله موندن
      ببینید چه قبول کنید یا نه cod4 یه سکوی پرتاب به گیم های دیگس و دیگه خواهان زیادی نداره
      نوبها از اینجا شروع میکنن و بعد پرو میشن و میرن
      پس من دیگه فکر نکنم بیام گیم رنجر و دیگه سروری بزنم ایشالا یه اموزش سرور زدنم میزارم با اسکریپت و ابزار که هدیه ای بشه به همه و دیگه فعالیت چندانی تو سایت نخواهم داشت به پاسخای این پست جواب نمیدم
      تنها حرفم اینکه که تا کی میخواید ادامه بدین؟
      تا کی چیت بزنین دلتون به چیت خوش باشه؟
      ایشالا وقتی سرویسم راه بیوفته دیگه تو mw2 نمیتونید نه اتک بزنید نه چیت بزنین نه نوب بازی در بیارین یه سرویس کاملا تمیز
      دوستانیم هستن که اتک میزنن چون استعداد و هوش ندارن سرور بزنن سرور بقیه رو داون میکنن که اینترانت *** همشون میزاره
      پس این همه ادم گفتن منم میگم که تو cod4 ضرر بیشتر از سوده همتونم یه روز به این نتیجه میرسین بدون استثنا
      ویرایش توسط Mafia : 06-20-2017 در ساعت 09:48 PM

آفـلایـن
      کاربر سایت
    5. ارسال پیغام خصوصی :
    6. تاریخ عضویت
      Feb 2016
      آی دی گارنا
      3zar223
      تشکر شده 12 بار در 11 ارسال
      اعتراض ها
      28
      اعتراض شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض عنوان : پاسخ : Cod4 عن است یا نه مسئله این است

1 منظورت از پیشرفت کودوم پیشرفته
      2.سرور pg هوز هست connect cod4.pg-clan.ir

Red[Eagle] آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر ارشد
    8. ارسال پیغام خصوصی :
    9. تاریخ عضویت
      Dec 2015
      تیم
      |L.P|
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2950187
      آی دی گارنا
      TMBAX2020
      تشکر شده 217 بار در 198 ارسال
      اعتراض ها
      38
      اعتراض شده 14 بار در 12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mafia [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
      همونطور که میدونید واقعا ریده شده به همه چی حتی گیم رنجر که حتی سازندش دیگه یه اپدیتم نمیده براش
      کالاف ۴ دیگه واقعا شورش در اومده یه سرور پیدا نمیشه که کانفیگش درست باشه،ادمین داشته باشه و ادمینش نوب نباشه،چیتر نداشته باشه،یه مپ متفاوت از کرش داشته باشه
      یادم میاد وقتی دوسال پیش اومدم گیم رنجر مدام رو سرور pg بودم یعنی تقریبا بهترین سرور بود با توجه به شرایط منم یه نوب بودم که نمیدونستم تیم اسپیک چیه تا گذشت و بعد از چند روز با لورنزو اشنا شدم که الان تو کلن پی جی هست من درست یادمه بهش گفتم داش میشه سرور زدنو به منم یاد بدی بخیل بازی در اوردو از زیرش در رفت بعدش اونقدر پیشرفت کردم که همین لورنزو از من اسکریپت میخواست:]
      تا اینکه پچ جدید اومد و سرورای ایرانی فلج شدن
      بعد یه نفر پچو ساخت و افرادی مثل حمزه غانمی یا ازاد فلاح فروختنش ۳۲ تومن خالص و سود کردن
      تا اون زمان من کلن tfh رو ساختم و پیشرفت کردیم و بعد با ورود افرادی که نام نمیبرم موجب چیتر شدن کلن شدن دقت کردین که درختو موریانه برداره اخرش کلش فاسد میشه
      چیت بین اعضای کلن معمول شده بود و در این حال یه شخص خاص جانشین من تو کلن بود:)
      من که برگشتم حساب بعضیارو کفشون گذاشتم و بعضی دوستان اسم گیم رنجرشونو برا من فوش کردن:]
      درحالی که من تو عمرم بالاتر از nr نزدم اونم برای تست اسکریپت انتی چیت:]
      من چنتا سرور زدم و حتی یه سرورم از پی جی خریدیم
      تا امروز که بسیاری از دوستان رفتن و بای دادن و چنتا چیتر و نوب و بچه های ۱۰-12 ساله موندن
      ببینید چه قبول کنید یا نه cod4 یه سکوی پرتاب به گیم های دیگس و دیگه خواهان زیادی نداره
      نوبها از اینجا شروع میکنن و بعد پرو میشن و میرن
      پس من دیگه فکر نکنم بیام گیم رنجر و دیگه سروری بزنم ایشالا یه اموزش سرور زدنم میزارم با اسکریپت و ابزار که هدیه ای بشه به همه و دیگه فعالیت چندانی تو سایت نخواهم داشت به پاسخای این پست جواب نمیدم
      تنها حرفم اینکه که تا کی میخواید ادامه بدین؟
      تا کی چیت بزنین دلتون به چیت خوش باشه؟
      ایشالا وقتی سرویسم راه بیوفته دیگه تو mw2 نمیتونید نه اتک بزنید نه چیت بزنین نه نوب بازی در بیارین یه سرویس کاملا تمیز
      دوستانیم هستن که اتک میزنن چون استعداد و هوش ندارن سرور بزنن سرور بقیه رو داون میکنن که اینترانت *** همشون میزاره
      پس این همه ادم گفتن منم میگم که تو cod4 ضرر بیشتر از سوده همتونم یه روز به این نتیجه میرسین بدون استثنا
      Jusssssssssssst CsGo
      ‏‏اگه يه درصد برنامه هايی كه شبا ميريزم رو فردا صبحش انجام ميدادم
      الان تو شركت گوگل داشتم به كارمندام زور ميگفتم.

آفـلایـن
      کاربر سایت
    11. ارسال پیغام خصوصی :
    12. تاریخ عضویت
      Jun 2016
      تشکر شده 16 بار در 13 ارسال
      اعتراض ها
      3
      اعتراض شده 9 بار در 5 پست

big like

collapse مجوز های ارسال و ویرایش