امروز : / ساعت
  • Loading...
  • IP Server Cod4 HC : Cod4.GameRanger.iR

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ...

رأی دهندگان
    0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ...

0 0%
    • ...

0 0%
    صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 84
    بـازدیـد هـا : 13068 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :83 بـار

موضوع: آموزش AdminMod

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,968 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Murderer [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      آقا من در حالت ادمین مود راش انداختم دیگه مشکلی ندارم . حالا دو تا سوال دارم
      اولأ چجور ادمین اضافه کنم (دوستام) دومأ چجور پیام اول بازی رو حذف کنم (خیلی خیلی متشکرم)
      برای حذف پیام خودش آمد که به هر بازیکن میده باید برید توی پوشه Config و سپس فایل config.cfg رو با NotePad باز کنید،سپس میتونید تنظیمات رو ویرایش کنید !*
      برای اضافه کردن ادمین هم باید شماره Guid ذوستانتون رو داشته باشید و سپس در فایل admins اضافه کنید.
      برای بدست اوردن Guid میتونید مثلا خودتون برید توی سرور و تایپ کنید ASDASD و سپس برید به محل نصب بازی در سرورتون و سپس فایل main ، حالا که در پوشه main هستید باید فایل games_mp.log رو دوباره با NotePad باز کنید و دنبال حرفی که تایپ کردید بگردید ! متیونید Ctrl+F رو بگیرید تا صفحه جستجو در متن باز شه و سپس متنی که در سرور تایپ کردید رو سرچ کنید . وقتی که پیدا کردیدش پشت اسمتون Gauid شما نوشته شده *
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

4. کاربر مقابل از CpT_MeTi بابت این پست مفید تشکر کرده است:

No Mass آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر ارشد
    6. ارسال پیغام خصوصی :
    7. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2916066
      آی دی ایکس فایر
      majedmajed
      تشکر شده 1,240 بار در 385 ارسال
      اعتراض ها
      56
      اعتراض شده 132 بار در 86 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط GLOBAL]*MeTi] [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      برای حذف پیام خودش آمد که به هر بازیکن میده باید برید توی پوشه Config و سپس فایل config.cfg رو با NotePad باز کنید،سپس میتونید تنظیمات رو ویرایش کنید !*
      برای اضافه کردن ادمین هم باید شماره Guid ذوستانتون رو داشته باشید و سپس در فایل admins اضافه کنید.
      برای بدست اوردن Guid میتونید مثلا خودتون برید توی سرور و تایپ کنید ASDASD و سپس برید به محل نصب بازی در سرورتون و سپس فایل main ، حالا که در پوشه main هستید باید فایل games_mp.log رو دوباره با NotePad باز کنید و دنبال حرفی که تایپ کردید بگردید ! متیونید Ctrl+F رو بگیرید تا صفحه جستجو در متن باز شه و سپس متنی که در سرور تایپ کردید رو سرچ کنید . وقتی که پیدا کردیدش پشت اسمتون Gauid شما نوشته شده *
      مرسی توضیحات کامل بود و به اون دوست عزیز هم باید بگم اگه از این روش نتونستی انجام بدی؛نحوه ی مستر ادمین کردن خودت در سرور خودت،تو فیلم انجام داده و Guid رو هم میشه از فایل game_mp.log پیدا کرد و هم وقتی ادمین مد بازه،تو بازی اگه چیزی تایپ کنی،تو پنجره ادمین مد اسمت به همراه متنی که تایپ کردی و Guid به نمایش در میاد و آموزش کپی کردن و جایگزین کردن در محل مورد نظر،تو ویدیو هست.
      مغرور بودن به دانش خود ، بدترین نوع جهالت است.

8. کاربر مقابل از No Mass بابت این پست مفید تشکر کرده است:

Murderer آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    10. ارسال پیغام خصوصی :
    11. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
      اعتراض ها
      0
      اعتراض شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض عنوان :

خیلی ازتون ممنونم . در ضمن یه تشکر مخصوص باید بکنم از جناب No Mass عزیز . بابا دمت گرم . در ضمن یه سوال دیگه دارم ... من دوست دارم بازی فورأ نیاد ... یعنی خودم هاست بسازم و منتظر دوستام باشم . بعد خودم استارت بزنم و برم تو بازی .آیا راهی هست؟

No Mass آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر ارشد
    13. ارسال پیغام خصوصی :
    14. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2916066
      آی دی ایکس فایر
      majedmajed
      تشکر شده 1,240 بار در 385 ارسال
      اعتراض ها
      56
      اعتراض شده 132 بار در 86 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Murderer [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      خیلی ازتون ممنونم . در ضمن یه تشکر مخصوص باید بکنم از جناب No Mass عزیز . بابا دمت گرم . در ضمن یه سوال دیگه دارم ... من دوست دارم بازی فورأ نیاد ... یعنی خودم هاست بسازم و منتظر دوستام باشم . بعد خودم استارت بزنم و برم تو بازی .آیا راهی هست؟
      اولن که باید بری به سایت گیم رنجر و ببینی که این بازی رو ساپورت میکنه یا نه.اگه که میکنه،همونطور که خودت گفتی یه هاست میزنی و میری تو گیم.اگه نه باید تو گوگل یه سرچی کنی و ببینی که روش آنلاین بازی کردنش چطوریه
      مغرور بودن به دانش خود ، بدترین نوع جهالت است.

15. کاربر مقابل از No Mass بابت این پست مفید تشکر کرده است:

B|L|#cK آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    17. ارسال پیغام خصوصی :
    18. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تیم
      GLORIOUS DEATH-TEAM
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2207466 - 3053018
      آی دی گارنا
      div1n3blood2
      آی دی ایکس فایر
      blackgara
      تشکر شده 360 بار در 104 ارسال
      اعتراض ها
      106
      اعتراض شده 51 بار در 33 پست

پیش فرض عنوان :

خیلی ممنون از شما واقا این پست خیلی مفید بود !!!!چند تا سوال داشتم!!!!!!!!!!!
      1_چه طوری میتونم وقتی تو سرور !info رو میزنم ایمیل شما رو نیاره چیزی که من میدم بیاره؟؟
      2_بعزی وقت ها adminmod قاطی میکنه !!!خواستم ببینم از سرعت آپلود نت ام یا از برنامه س؟؟
      3_!fun تو ادمین مد من فعال (1) ولی وقتی توبازی مثلا!whoiam مینویسم نمیاره مشکل از چیه؟

با تشکر!!!!!!!!

19. تشکر توسط 2 کاربر از B|L|#cK بابت این پست مفید:

PriMe آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    21. ارسال پیغام خصوصی :
    22. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      [GLOBAL]
      اکانت آی دی گیمرنجر
      GLOBAL*PriMe
      آی دی گارنا
      sina0937
      آی دی ایکس فایر
      tssb
      تشکر شده 155 بار در 60 ارسال
      اعتراض ها
      1
      اعتراض شده 3 بار در 2 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط :.BL@CK.: [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      خیلی ممنون از شما واقا این پست خیلی مفید بود !!!!چند تا سوال داشتم!!!!!!!!!!!
      1_چه طوری میتونم وقتی تو سرور !info رو میزنم ایمیل شما رو نیاره چیزی که من میدم بیاره؟؟
      2_بعزی وقت ها adminmod قاطی میکنه !!!خواستم ببینم از سرعت آپلود نت ام یا از برنامه س؟؟
      3_!fun تو ادمین مد من فعال (1) ولی وقتی توبازی مثلا!whoiam مینویسم نمیاره مشکل از چیه؟

با تشکر!!!!!!!!
      1- باید فایل server.cfg رو ادیت کنی
      2-از سرعت نتته البته به رم هم بستگی داره ولی بیشتر به نته که برای رفع باگ های اون یه ریس بده اکی میشه
      3-فکر کنم whoiam برای config ات تعریف نشده اینم دستورش تو قسمت فان بزارش
      whoiam = "^2My name is ^7<PLAYER_NAME>^2, I'm in the team ^7<PLAYER_TEAM>^2 with a ^7<PLAYER_LASTWEAPONKILL>^2 and have ^7<PLAYER_KILLS>^2 Kills"

23. کاربر مقابل از PriMe بابت این پست مفید تشکر کرده است:

amir41 آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    25. ارسال پیغام خصوصی :
    26. تاریخ عضویت
      Aug 2013
      تیم
      .:GM:.
      تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
      اعتراض ها
      0

پیش فرض عنوان :

سلام دوست عزیز ممنون بابت پستت
      فقط یه چیزی چرا من گزینه autorun gameranger cod4... رو میزنم همه چیز درست هست فقط به جا اینکه کنسول بیاد خود mp میاد بالا و باید از اونجا استارت سرور کنم ولی برا شما تو فیلم همون لحظه کنسول اومد بالا ؟

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    28. ارسال پیغام خصوصی :
    29. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      اعتراض ها
      98

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط amir41 [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      سلام دوست عزیز ممنون بابت پستت
      فقط یه چیزی چرا من گزینه autorun gameranger cod4... رو میزنم همه چیز درست هست فقط به جا اینکه کنسول بیاد خود mp میاد بالا و باید از اونجا استارت سرور کنم ولی برا شما تو فیلم همون لحظه کنسول اومد بالا ؟
      سلام . حتما کرک بازی هنوز پچ نیست دیگه
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

amir41 آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    31. ارسال پیغام خصوصی :
    32. تاریخ عضویت
      Aug 2013
      تیم
      .:GM:.
      تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
      اعتراض ها
      0

پیش فرض عنوان :

داداش متی میشه همین ادمین مد رو با خود کنسول به تنهایی اجرا کرد منظورم اینه که mp رو اجرا کنی بدون گیم رنجر لن رو بزنی و بعد ادمین مد رو اجرا کنی من این کارو میکنم ولی موقعه ای که رو start.bat ادمین مد کلیک میکنم این ارور میاد :

کلاً میخوام روش ادمین مد با آی پی رو بدونم یا یه آموزش در رابطه با ادمین مد رو گارنا یا رو آیپی که من الان رو آی پی گیر کردم این خطا میاد که بعدش نمیتونم از طریق نرم افزار menuadminmod به سرور وصل بشم آی پی پورت رو میزنم خطا میده فک کنم به خاطر همون اروری هست که تو عکس بالایی گذاشتم شما میدونید ؟

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    34. ارسال پیغام خصوصی :
    35. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      اعتراض ها
      98

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط amir41 [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      داداش متی میشه همین ادمین مد رو با خود کنسول به تنهایی اجرا کرد منظورم اینه که mp رو اجرا کنی بدون گیم رنجر لن رو بزنی و بعد ادمین مد رو اجرا کنی من این کارو میکنم ولی موقعه ای که رو start.bat ادمین مد کلیک میکنم این ارور میاد :

کلاً میخوام روش ادمین مد با آی پی رو بدونم یا یه آموزش در رابطه با ادمین مد رو گارنا یا رو آیپی که من الان رو آی پی گیر کردم این خطا میاد که بعدش نمیتونم از طریق نرم افزار menuadminmod به سرور وصل بشم آی پی پورت رو میزنم خطا میده فک کنم به خاطر همون اروری هست که تو عکس بالایی گذاشتم شما میدونید ؟
      ببین این اروری که توی ادمین مود داده مربوط به sv_log_damage هست دیگه . یک Sever Cfg از توی اینترنت پیدا کن (راحت گیر میاد) بعد بریزش توی پوشه ی main . توی Cfg تمام تنظیمات سرور رو اوکی کن (مثل پسورد Rcon و ... ) بعدش که کنسول رو باز کردی اینو بزن : exec cfgname.cfg بعد ادمین مود رو باز کن اوکی میشه .

36. تشکر توسط 3 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

collapse مجوز های ارسال و ویرایش