امروز : / ساعت
  • Loading...
  • مرجع فروش سرور رو گیم رنجر با قیمت های بسیار مناسب از دو دیتاسنتر مختلف

مهمان گرامي
    براي مشاهده تالار با امکانات کامل ، دانلود محتویات و عکس ها و شرکت در مباحث ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ...

رأی دهندگان
    0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ...

0 0%
    • ...

0 0%
    صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 84
    بـازدیـد هـا : 12619 بـار تـعـداد پـاسـخ هـا :83 بـار

موضوع: آموزش AdminMod

No Mass آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر ارشد
    2. ارسال پیغام خصوصی :
    3. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2916066
      آی دی ایکس فایر
      majedmajed
      تشکر شده 1,240 بار در 385 ارسال
      اعتراض ها
      56
      اعتراض شده 132 بار در 86 پست

1ht01a عنوان : آموزش AdminMod

درود .
      این روزا فک کنم دیگه مد شده همه رو هاست خودشون ادمین مد ران کنن که تقریبا یه عده ای بلدن و اگه اهل گیم رنجر باشین،هاست های آموزش رو قطعا دیدین.خالی از لطف نیست که اینجا هم یه پست باز بشه.
      الان دیگه مثه قدیم نیست که ادمین مد{مخصوصا رو vps} پدرتو در بیاره.یه کاره خیلی جالب از آقای UNCO دیدم که خیلی کامله.از کارش هم فیلم گرفته.اومده همه ی کارهای قدیم رو بصورت auto کرده و دستش درد نکنه.آموزش کامل تصویری به همراه فایل ها تو این لینک هست و دوستان اگه سوالی بود ، در خدمتیم .GR ID=2916066
      دوستان لطفا اول ویدو رو ببینین بعد فایل های مورد نیاز رو دانلود کنین. باز هم میگم هر مشکلی با هاست شدن و ادمین مد دارین همین جا مطرح کنین که اگر بلد باشیم که قطعا کمک می کنیم و اگر نه با مشورت دوستان و بزرگان سرور ران کردن و کالاف حلش میکنیم.
      آموزش کلی:
      1- فایل COD4onGR_AllinOne رو باز کنین.
      2- محل نصب بازی بهش بدین/روی copy patcher to folder and run بزنین،یه صفحه cmd میاد که dedicated>Y /anti cheat tool[PB]>N /run mod?>N / acc all>Y روبزنین و اگر میخواین مد ران کنین،حالا فرق نمیکنه چه مدی،پرومد یا زامبی یا ... توی اون بخش که سوال میکنه run mod?>Y بزنین و بعدش اسم کامل و دقیق مد رو ازتون میخواد که وارد میکنین.
      [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      3- COD4onGR_AllinOne رو میارین بالا و الان روی patch gameranger میزنین و صبر میکنین.
      4- بعدش توی COD4onGR_AllinOne اون پایین آدرس adminmod&PHP رو میدین بهش.

5- الان روی adminmod config میزنین و آدرس log رو درست میکنین{نحوه درست کردن تو فیلم بطور کامل هست}
      6- الان روی auto run gameranger and cod4 server میزنید و صبر میکنین تا خودش هاست بزنه و بره توی گیم.
      7- بعدش دوباره COD4onGR_AllinOne رو میاریم بالا و روی run adminmod میزنین و الان تو cod4 consol میزنین fast_restart وتمام.

بازی cod4 توی پی سی خودتون رو باز میکنین و توی بخش Local بهش جوین میشین و بقیه از طریق GR میان تو.
      تمامی این مراحل توی ویدیو بطور کامل بیان شده.
      ویدو [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

فایل ها

خوب بعد از انجام دادن تمامی کارها و جوین شدن به هاست خودتون و مستر ادمین بودن،هر دستوری رو که قبل در کنسول اینطوری میزدین> [scr_hardcore 1/] الان باید به این نحوه در کنسول تایپش کنین [rcon scr_hardcore 1!] و تمام.
      ویرایش توسط No Mass : 06-26-2013 در ساعت 07:49 PM

4. 2 کاربر مقابل با این پست No Mass مخالف هستند:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    6. ارسال پیغام خصوصی :
    7. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,967 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان :

ادمین مود ران کردنش به نظرم اگر از پایه هم شروع کنیم حدود 30 دقیقه بیشتر کار نداره چون واقعا یک سیستم خیلی ساده هست،اگر یک ابزار مدیریت جدید تری بیاد مطمئنا میتونه جای ادمین مود رو بگیره

به هر حال تشکر
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

8. کاربر مقابل از CpT_MeTi بابت این پست مفید تشکر کرده است:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    10. ارسال پیغام خصوصی :
    11. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      LoRdS
      اکانت آی دی گیمرنجر
      3038731
      آی دی ایکس فایر
      MUSTARD
      تشکر شده 4 بار در 2 ارسال
      اعتراض ها
      0
      اعتراض شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض عنوان :

tnx majid,nice tutorial.

12. تشکر توسط 2 کاربر از MUSTARD بابت این پست مفید:

آفـلایـن
      کاربر سایت
    14. ارسال پیغام خصوصی :
    15. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تیم
      3N!oR
      اکانت آی دی گیمرنجر
      |3N!oR|Tixo
      آی دی گارنا
      |3N!oR|Tixo
      آی دی ایکس فایر
      |3N!oR|Tixo
      تشکر شده 3 بار در 3 ارسال
      اعتراض ها
      0

پیش فرض عنوان :

ممنون ومجید یکی از فانتزیام این بود که admin mod ران کنم.:|
      عمر شما از زمانی شروع می شود که اختیار سرنوشت خویش را در دست می گیرید .
      کوروش کبیر

16. کاربر مقابل از Tixo بابت این پست مفید تشکر کرده است:

Murderer آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    18. ارسال پیغام خصوصی :
    19. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
      اعتراض ها
      0

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط No Mass [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      درود .
      این روزا فک کنم دیگه مد شده همه رو هاست خودشون ادمین مد ران کنن که تقریبا یه عده ای بلدن و اگه اهل گیم رنجر باشین،هاست های آموزش رو قطعا دیدین.خالی از لطف نیست که اینجا هم یه پست باز بشه.
      الان دیگه مثه قدیم نیست که ادمین مد{مخصوصا رو vps} پدرتو در بیاره.یه کاره خیلی جالب از آقای UNCO دیدم که خیلی کامله.از کارش هم فیلم گرفته.اومده همه ی کارهای قدیم رو بصورت auto کرده و دستش درد نکنه.آموزش کامل تصویری به همراه فایل ها تو این لینک هست و دوستان اگه سوالی بود ، در خدمتیم .GR ID=2916066
      دوستان لطفا اول ویدو رو ببینین بعد فایل های مورد نیاز رو دانلود کنین. باز هم میگم هر مشکلی با هاست شدن و ادمین مد دارین همین جا مطرح کنین که اگر بلد باشیم که قطعا کمک می کنیم و اگر نه با مشورت دوستان و بزرگان سرور ران کردن و کالاف حلش میکنیم.
      آموزش کلی:
      فایل COD4onGR_AllinOne رو باز کنین.
      محل نصب بازی بهش بدین/روی copy patcher to folder and run بزنین،یه صفحه cmd میاد که dedicated>Y /anti cheat tool[PB]>N /run mod?>N / acc all>Y روبزنین و اگر میخواین مد ران کنین،حالا فرق نمیکنه چه مدی،پرومد یا زامبی یا ... توی اون بخش که سوال میکنه run mod?>Y بزنین و بعدش اسم کامل و دقیق مد رو ازتون میخواد که وارد میکنین.
      بعدش COD4onGR_AllinOne رو میارین بالا و الان روی patch gameranger میزنین و صبر میکنین.
      و بعدش توی COD4onGR_AllinOne اون پایین آدرس adminmod&PHP رو میدین بهش.
      الان روی adminmod config میزنین و آدرس log رو درست میکنین{نحوه درست کردن تو فیلم بطور کامل هست}
      الان روی auto run gameranger and cod4 server میزنید و صبر میکنین تا خودش هاست بزنه و بره توی گیم.
      بعدش دوباره COD4onGR_AllinOne رو میاریم بالا و روی run admin mod میزنین و الان تو cod4 consol میزنین fast_restart وتمام.
      بازی cod4 توی پی سی خودتون رو باز میکنین و توی بخش Local بهش جوین میشین و بقیه از طریق GR میان تو.
      تمامی این مراحل توی فیلم بطور کامل بیان شده.
      ویدو [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

فایل ها
      سلام من یه مشکلی دارم . وقتی run adminmod میزنم ارور میده

No Mass آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر ارشد
    21. ارسال پیغام خصوصی :
    22. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2916066
      آی دی ایکس فایر
      majedmajed
      اعتراض ها
      56

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط murderer [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      سلام من یه مشکلی دارم . وقتی run adminmod میزنم ارور میده
      سلام.
      تا جایی که من میدونم ارور دینامیک لابرری،مربوط به نسخه ویندوز و ورژن دایرکت x هست.این رو روی ویندوز اکس پی و یا سون تست کن قعطا همچین اروری نمیگیری چون این اولین باره که میبنم تو ادمین مد همچین اروری بده.از ویندوزت معلومه که هشته.با یه نسخه دیگه ویندوز تست کن.
      مغرور بودن به دانش خود ، بدترین نوع جهالت است.

23. تشکر توسط 2 کاربر از No Mass بابت این پست مفید:

Murderer آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    25. ارسال پیغام خصوصی :
    26. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      اعتراض ها
      0

پیش فرض عنوان :

اون مشکلو حل کردم . حالا یه مشکل دیگه دارم . وقتی بازی میخواد بیاد این ارور رو میده. عکسو نگاه کنید لطفأ
      ویرایش توسط Murderer : 02-16-2013 در ساعت 07:57 PM

27. کاربر مقابل از Murderer بابت این پست مفید تشکر کرده است:

No Mass آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر ارشد
    29. ارسال پیغام خصوصی :
    30. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      2916066
      آی دی ایکس فایر
      majedmajed
      اعتراض ها
      56

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Murderer [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      اون مشکلو حل کردم . حالا یه مشکل دیگه دارم . وقتی بازی میخواد بیاد این ارور رو میده. عکسو نگاه کنید لطفأ
      دوسته من شما چیکاره نوشته های کنسول داری؟!
      این طبیعیه و این ارورها رو میده.هیچ مشکلی نیست.اگه نمیداد جای تعجب بود!
      لطفا دفعه ی دیگه به نوشته های توی کنسول نگا نکن:p
      مطمن باشین اگه مرحله به مرحله کار های انجام شده در ویدو رو انجام بدین،به هیچ مشکلی بر نمیخورین.
      اگه بازم سوالی بود درخدمتیم.
      ویرایش توسط No Mass : 02-16-2013 در ساعت 08:29 PM
      مغرور بودن به دانش خود ، بدترین نوع جهالت است.

31. کاربر مقابل از No Mass بابت این پست مفید تشکر کرده است:

CpT_MeTi آواتار ها
      آفـلایـن
      مدیر کل سایت
    33. ارسال پیغام خصوصی :
    34. تاریخ عضویت
      Jan 2013
      تیم
      CpT
      اکانت آی دی گیمرنجر
      1012570
      آی دی گارنا
      79807681
      آی دی ایکس فایر
      afsarie
      تشکر شده 3,967 بار در 1,058 ارسال
      اعتراض ها
      98
      اعتراض شده 170 بار در 121 پست

پیش فرض عنوان :

نقل قول نوشته اصلی توسط Murderer [مهمان عزیز شما هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید.برای مشاهده لینک باید در سایت ثبت نام کنیدبرای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
      *:) چه ربطی داره اصلا ! این که ارور نیست عزیزم !*
      به قول مجید جان اگر این پیامو نمیداد جای تعجب بود
      اطفاقا این پیام مبنی بر Start خوردن صحیح سرور هست !*
      پادشاه رم به کوروش گفت:ما برای شرف می جنگیم شما برای ثروت. کوروش گفت: هر کسی برای نداشته هایش می جنگد.

35. تشکر توسط 2 کاربر از CpT_MeTi بابت این پست مفید:

Murderer آواتار ها
      آفـلایـن
      کاربر سایت
    37. ارسال پیغام خصوصی :
    38. تاریخ عضویت
      Feb 2013
      اعتراض ها
      0

پیش فرض عنوان :

آقا من در حالت ادمین مود راش انداختم دیگه مشکلی ندارم . حالا دو تا سوال دارم
      اولأ چجور ادمین اضافه کنم (دوستام) دومأ چجور پیام اول بازی رو حذف کنم (خیلی خیلی متشکرم)

39. کاربر مقابل از Murderer بابت این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین

collapse مجوز های ارسال و ویرایش